90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

sylvia mišovičová

čaute tu je Sylvia. už dlhšie vás sledujem a nedá mi pochváliť sa.držím 90dňovku už 3 týždeň a mám 3.5 kg dolu. jediné čo tejto diete vytýkam sú jogurty,strašne mi chýbajú. čaute a nevzdávajte sa

slnko331

adriana, prave rozmyslam, ze sa na ten posledny mesiac vratim k 90 dnovke, ja nemam teraz ziadnu disciplinu a jem viacej. Dnes som si dala ovocie, zajtra skusim bielkoviny, nebudem sa diety drzat na 100 percent, ale chcem ist este dolu. Ja mam blbu vahu, ukazuje mi stale inak, ked sa na nu postavim, ale dnes mi kamoska doniesla vahu a pozicia mi ju na mesiac, tak sa rano odvazim a konecne budem vahu vediet presne.Samozrejme, vodny den preskocim.

adriana

..tak to ti závidím:-(( ja som dúfala, že po tom druhom mesiaci sa pod tú 60-ku dopracujem, ale neviem neviem...ale možno to bude mať trvalejší charakter, keď to pôjde ťažko:-)) uvidíme, pokúsim sa nevzdať to...aspoň sa neprežieram po večeroch ako blázon:-) už to je pozitívne na tom všetkom...tak drž palce:-)) aj ja ti budem, aby si si udržala našu métu byť pod 60-kou:-)

slnko331

adriana, som stale na vahe 58-59 kg, aspon, ze to nejde nad 60, ale konecne je lepsie pocasie, tak sa budem snazit chodit na dlhsie prechadzky, aby to kleslo na tych 55 kg, a aj v zahrade sa uz bude dat robit, tak to snad pojde lepsie.

adriana

..no som na tom podobne ako ivča..dodržiavam a váha dolu nič moc, možno pol kila...uvidím po vodnom dni...nedodržala som dnes prvé ovocné doobedie, lebo mi už od včera nebolo príliš dobre..takže včera večer prvé porušenie - v ovocný deň večer zmrzlina:-)) a dnes doobeda miesto jablka kaiserka...uvidím, ako to bude vyzerať s váhou v sobotu ráno - vodný mám totiž v piatok...dúfam, že nebudem sklamaná:-((
..a ty slnko, ako? stále chudneš aj keď máš svoj program?:-)

ivča

ja som tiež príliš nezvládla vodný deň, zjedla som jeden rohlík, lebo mi už bolo zle. Ale tak či tak, mne po ňom zišlo len 0,20 kg, takže skoro nič, váha mi stojí už od prvého vodného dňa a ja to nechápem, lebo to dodržiavam. Už som z toho unavená

weronika

no čaute kočky, tak ako ste zvládli ten vodný deň? ja som síce trošku porušila, ale nebolo to až také hrozné...
takže, za tento mesiac som schudla len 2 kg, ale cm išli pekne dole. najviac som sa potešila tým centimetríkom, ktoré išli z bokov a zo zadku -4,5 cm... hurááá... : )A inde išli tak po 2 - 3 cm dole.Takže parada. Holky, už máme pred sebou len 1 mesiac. Dokelu, ja neviem ako to budem zvládať potom, niežeby som sa bála, že to budem porušovať veľmi abo čo, ale normálne si nebudem vedieť predstaviť život bez toho, ja si dám asi aj tých Ďalších 90 dní, no a potom uvidím... A vy ste na tom ako?