90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

adriana

..je tu ešte niekde slnko?:-)) ako sa darí?..ja som dnes zapla bundu, čo som pred týždňom nedopla:-)) ale odvážiť sa akosi obávam,po sklamaní zo soboty...

weronika

no kočky jak to tu čítam, tak vidím, že sa vám pekne darí, len tak dalej... : )
Júj, ja dúfam, že v piatok budem mať aspoň 1kg dole, bo minulý týždeň nič... a teraz mám kramy, takže neviem, neviem...

babuliatko

ja som pecivo nemala nikdy rada takze s tym problem mat nebudem...skor asi prejdem na delenu stravu ale ved este uvidim.ved este polovica pred nami.

veronika1

aj ja berem HAK ale z nej urcite nepriberam beriem ju uz skoro 2 roky,to ja lubim tak jest to preto ale po diete sa krotim..predsa sa mi kila nevratia spat.ale rozmyslala som ze ranajky necham ovocne,biele pecivo uz pre mna nebude existovat(aj ked ho milujem),mozno 2 krat do mes.si ho doprajem,a budem jest 5 krat po malickych porciach a este po 18 hod nejest!!tak si dufam vahu udrzim

babuliatko

hej to poznam to tak potesi ked si niekto vsimne.aj ja som si vsimla ze teraz porusujem o sto sest ale vyhovaram sa na HAK :) ked musis tak musis hehe.ale som si povedala, ze od dnes sekam dobrotu,sice neviem do kedy idem za priatelom cez vikend do ba a ja uz poznam tie nase vikendy chipsy,cokolada a dvdcka.tak sa musim chovat :(

veronika1

ono oni su take natahovacie tie rifle tak mozno preto,ale cm z pasa je len 8 cm ale to spravi svoje,a neboj uz sa kazim odkedy ma znami chvalia ze ako chudnem,ze som chudsia ako pred tehotenstvom-ja to tak nevidim..to tak byva niekto nieco dosiahne a ked to ma chce viac..jem ako mam,podla dni ale niekeby si dam do ust kustik cokolady alebo salamu..normalne mam nieco podobne ako abstak,a neodolam.predtym som mala pevnu volu odolat..sice vcera som mala ovocny a zvladla som odolat(mali sme oslavu tak si viete predstavoit tie dobroty),ale dnes som si dala jedeho CIERNEHO PRINCA-urcite to poznate,normalne mi chutove pohariky tancovali aku som mala na to chut..

babuliatko

veronika1 az teraz som si vsimla ze ake rifle si teraz kupujes ved to je jake super si sikulka..ja uvidim zajtra si xcem ist kupit nove ale podla mna to bude len ocislo mensie :) nie som taka dobra ako ty :)

veronika1

ono by to este potrebovalo posilnit svalstvo,ked ale ja som taka leniva cvicit,mozno ked bude teplejsie,ovsem ked mi bude moct maleho strazit svokra alebo mama,dalo by sa.drzim aj tebe palce,neboj do leta sme krasky..

adriana

..tak to už si na tom super:-)) to ja ešte tých 5kg..no snáď to nejako dobojujem a budem potom krásnááá:-))už sa na to teším:-) a na tvojom mieste by som už oslavovala:-))

veronika1

ja mam 160 cm a teraz 52kg,predtym 58kg,raz som mala aj 62kg,potom som schudla na 56kg(za 4 mesiace iba tym ze som po 18 hod absolutne nic nejedla) a potom ked som po 8 mes co som to nedrzala(to jedenie po 18hod)som pribrala 2 kg(na 58kg) a bala som sa ze sa vratim tasa k tym 62 kilam tak som zacala tuto dietu.