90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

ivula

ahojte baby tak ja držím tiež túto dietu a mám ju tera piaty týždeň a zatiaľ som schudla 6 kíl ale teraz sa držím na jednej váhe už nejaké dva týždne, no dúfsm že sa to už rozhýbe,,,držím všetkým palce

katulik

Čítam si - čítam a úplne ste ma presvedčili. Záčínam okamžite ráno. idem stiahnuť pár receptíkov. Pa

weronika

cooldjka
no máš naozaj dobré výsledky, som ti písala aj na azete.

ja som už skončila 90dňovku ešte pred dvoma týždňami, a teraz sa snažím stravovať tak, aby som nepribrala späť, ale aby som ešte niečo schudla. Na raňajky jem ovocie (ako pri 90dň.), na obed si varím buď niečo z jedál z 90dň. alebo len niečo také, a na večeru mám ovocie, jogurt, alebo nejaký keks a tak... schudla som 1 kg, dúfam, že to pôjde dole, aby som do leta vyzerala dajak ešte... : ) ešte chcem schudnúť 5 kg aspoň, tak mi prosím držte palce... : )

cooldjka

ahojte babenky...nebola som tu uz sto rokov, vlastne ani posledne tyzdne neviem ani ako sa volam :D
dietku dodrzujem tak priblizne. uz ani neviem,ci sa da chudnut,lebo telo si navyklo,ale tak snazim sa si vahu udrzovat,aby som nepribrala. chcem ju drzat aj dalej. tak priblizne, hlavne tie hlavne jedla dna a postupnost dni, sem tam si dam aj volaco sladke,slane,ale myslim,ze je to ok,lebo mam vela pohybu,takze tak...
inak na azet som si zavesila prve foto vysledky, tak kto mate konto na azete,ceknite ivulienocka1.

mekybo

Na večeru som veľa krát nemal sladké a som tu. Začiatky boli u mňa v pohode, skôr po týždni prišla prvá kríza,ale po 2. t. to bolo už super, telo si zvyklo. M

mišiak82

ahojte, tak ja som tu nová a mám 4deň za sobou (hroozneee veeeľľľaaa) a chcem sa opýtať aj vy ste boli tak zle na tom zo začiatku? ja som hrozne unavená prosím vás o podporu a aj nejaké recepty prosímna mail komu sa chce, budem veľmi povďačná salkovska@zoznam.sk a ešte otázočka keď mám uhlohydrátový deň dnes, tak na večeru si môžem dať polku z obeda?keď nechcem sladké??? držte sa