Euthyrox

Príspevok v téme: Euthyrox
karkulka

AHOJTE. Potrebujem súrne poradiť. asi pred rokom mi vypisali liek euthyrox. lebo mam problémy so štítnou žlazou. samozrejme ze som ho nebrala pretoze som sa bala ze mi to narusi hormony. mala som pred rokom velké problemy s hmotnostou. mala som velmi nizku hmotnost.odvtedy som pribrala. vlastne sa mi narusil metabolizmus az tak ztoho chudnutia ze priberam aj od zeleniny. chcela by som sa spytat aký ma účinok euthyrox. niekto v prispevkoch pise ze sa ztoho pribera a niekto ze chudne nechapem to cele. súrne potrebujem odpoved. bojim sa ze mi to dajako rapidne narusi organizmus a teraz vlastne ani neviem naco to berem .bola som u cudneho endokrinologa ktorý mi houby vysvetlil. co mam robit. mam zacat brat tie lieky ? bojim sa ze starsne moc priberem dakujem za odpoved .

technécium

obyčajný hormón štítnej žľazy- vďaka nemu žiješ a on už asi skutočne narušil metabolizmus, ale hormónov trošku vyššie

wowo1

asi mas znizene hormony stitnej zlazy ,euthyrox je absolutne neskodny ,je to obycajny horomon stitnej zlazy ktory ti pravdepodobne chyba ani z neho nepriberies a ani neschudnes.urcite a iste, ja beriem euthyrox 11 rokov. je to doplnok na zleps.funkcie stitnej zlazy ,ale zda sa mi ze si az prilis neinformovana= tak ho ber v tych davkach co ti predpisali a nevymyslaj ezoteriku