EUROtrapasy

jaaj:))

no kks inak chudence niektore tie predavacky....mojmu bratovi uz 2X zle vydali....a ony sa chudece tak cerrvenali..ale tiez si myslim ze urcite sa do toho casom vsetci dostaneme:))

mia90

laila myslim ze nase mince caka iny osud, ale ako spomienka by to bolo pekne.len treba to navrhnut niekde inde nie tu

laila

ako všetci vravíte,aj mne bude smutno za našimi peniazmi...
napadlo,ma,že by mohlo byť pekné(ak by sa už teda naše peniaze vôbec už nebrali ani v bankách),keby z našich mincí spravili nejakú zaujímavú fontánu.predstavujem si ju tak nejak,že zo spodu by bola cela vystavaná z mincí,akože sú tam nahádzané-ako to vo fontánach zvyknú.potom by tam bolo niečo,z kovu podobného tým minciam-buď nejaky ľudia,(alebo skrátka niečo),ktorí by tie peniaze vyhadzovali.
neviem to celkom vysvetlit,ale myslím,že by to mohlo byť celkom dobré(aspoň v mojej hlave:)

kikulka

hlavne mi je ľúto starších ľudí,keď vidím moju starkú aká ja z toho popletená...aj ja v tom mám ešte guláš,hlavne keď mám ešte aj koruny v peňaženke aj eurá=D,ale tak 2 peňaženky nosiť nebudem

igua_

ja chcem povedat, ze mi bude za NASIMI peniazmi smutno :(((
a dnes som namiesto 23korun za pivo nahodila do kasy 23 €...4krat...tekze takyto trapas som zazila:D

miss_lili

keď sa naučilo s eurom žiť 15 krajín pred nami, tak prečo nie my?nie sme o nič horší ako oni,práve naopak:)chce to len čas...ale je to nezvyk počuť v televíznych novinách, že škoda na autách presiahla sumu 16 000 eur, som si povedala, že ako málo:)