PROSIM O POMOC

Príspevok v téme: PROSIM O POMOC
seco

Dnes som sa bol s mojim malickym smykat sa. Pri smykani spadol na bok a udrel si hlavu. Prosim o radu. Ked spadol hned sa posadil a ako keby bol dezorientovany. Prisli sme domou a potom som sa opytal ci sa pamata...nie. Boli ho hlava v predu..celo. Hlavu si udrel v mieste kde je spanok. Prosim može to byt vazne? Poruchu videnia nema,zrenicky reaguju na svetlo...

sandrusiik

odporucala by som navstivit pohotovost alebo jeho detskeho lekara,preventivne nech ho prezre aby ste sa vyhli moznym komplikaciam!

seco

Este v ten vecer som siel lebo vracal. Povedali,že je to otras mozgu. Poslali nas na rontgen a potom na neurologiu a tam ho doktor vysetril... Vsetky funkcie mal dobre... Nemuseli ho hospitalizovat. Ale aj dnes sa bojim niecoho skryteho..
Mal som ho sledovat...zmenu spravania,spanok a ine.. Je tomu pat dni a chvala Bohu ... Stale sa bojim,este napisem..

sivamyska

pre istotu k lekarovi, vysetrenia, aby neboli neskorsie nasledky ktore by vyplynuli zo zanedbania nejakeho vnutorneho zranenia. moze byt zraneny aj ked to nevidno... radsej k lekarovi. prezrie, vysetri. drzim palec