kulturistky

Príspevok v téme: kulturistky
technécium

dnes som sa zhodou náhod ocitol v kulturistickom centre, kde som musel čakať 2 hod a keďže sa tomuto športu nevenujem, tak som si to šibol pri bar-taký ten bio, a ako tak tam sedím a popíjam canadu, prišli tam 2 kočky po cvičený, bar bol malý tak sme sa dali do reči, kurňa tie svaly natreté nejakým lesklým olejom, dokonalá manikúra, super vlasy, vôňa parfému a toho oleja s potom, no bál som sa postaviť čo mi stál, má niekto skúsenosti s týmito babami, veď tá keď napne tam dole svaly asi ho nevytiahneš

technécium

a inak raz ma nechali moji milí kamoši na čundry zaspať nadrbaného na mravenisku z červenými mravcami, no láska, keď som sa zobudil a mal som komplet chrbát svrbivé štípance, nebolo my všetko jedno a raz sme boli pri jazere a ja som sa zdrbal do vody po tých kameňoch, však zavadzali, dakedy v noci a koleno a ruku som mal fest odratú, v ruke som asi 3 týždne nemohol nič držať a ma napadlo v noci, že idem hľadať pomoc zdravotnú po okolitých chatách-mokrý, krvavý, zelený od trávy a natrafil som na chatu kde mali teens dozvuky, no keby si vedela ako sme to tam roztočili, taká baba v klobúku mi to ošetrovala-ten klobúk som jej ukradol a mám ho doma-to bolo...

ksl

Je to štátna správa- ústav ktorý skúša a povoľuje pestovanie rôznych plodín. Tá práca,čo ja som sa na ňu prihlásila,je že ja mám byť ten človek, čo chytí semienka,zaseje ich presne podľa metodiky pokusu do zeme a potom bude sledovať vývoj a rast a zadávať to do pc. Takže sa tak tajne spolieham na svoj impozantný výzor a milý úsmev a oblečenie nie kostým...Ani niečo také nemám...

technécium

nie, mne tieto potvory nevadia vôbec, pavúka som choval-zaujímavé pozorovať ako loví, k hadom nemám odpor, ale nechytal by som ich to len raz v cirkuse a bol ťažký a slizký-nič moc a chrobáky mi absolútne nevadia na čundroch ich už liezlo po mne a hádam aj po cicine-ale neviem či by som ich zjedol také živé-raz som bol v obchode francúzkom v blave a na pulte mali veľký pohár plný živých lariev a červíkov a kto chcel mohol okoštovať, ja som sa len pozeral asi hodinu na odvahu, tých čo papali, ale neodvážil som sa

technécium

láska, neviem presne aká má byť náplň tvojej práce, ja som si vyberal len 2 krát kolegyňu a sekundoval som kamošovi na výber robotníkov a môžem ti povedať ako tam ľudina chodí oblečená, čo trepe a aká je blbá, ja si vyberám trošku inak, to je asi jasné tebe...

ksl

Nemáš rás hady? Mne hady nevadia, ani pavúky ani myši, ale z celej duše neznášam chrobáky a húsenice a červy...Z tých mi je normálne zle...

technécium

inak sračky, že znamenajú peniaze a hady sú veľmi mnohoznačné, ale čo som sa dočítal tak- zasa neuveriteľne zbohatneš, budú ty závidieť, falošný priatelia, a nemáš rád autority a si zvláštna povaha-toto to znamená v snároch

ksl

tie boty,ako to myslíš? Ide o prácu,zrejme z veľkej časti vonku, na poli,takže nejaké opätkové čižmy nehrozia...Sme tam vybraní traja...Ja mám dve zvieratká,čo pre zamestnávateľa znamená úplnú katastrofu,pretože malé zvieratko = veľa chorôb...Mne už do telefónu vysvetloval to,ako nebudem môcť chýbať z práce v podstate ani jeden deň...Čiže ak tam bude 1 z nás bezdetný a zaujímavý tak ja môžem skúšať tie Levické mliekárne a plakať za trenčianskou cestovkou...

technécium

tento môj sen ale nie je nepríjemný, možno tie hady trošku, ale končí to vždy tak ako chcem
inak k tomu pohovoru, moc to nepreháňaj z doplnkami a hlavne si daj záležať na botách

technécium

pekne si to vystihla
tiež myslím, že pekné baby majú špatných chalanov typu mafia, tlstý , vyholený a tak- lebo obaja si niečo kompenzujú a to je dobre, len je zaujímavé, že SK muži ešte nepochopili princíp "mafie", vieš ideš na disku na SK a každá si myslí, že keď má strieborné reťaze a veľký pupok, holú hlavu a indivíduá okolo seba aký je boss, sranda je, že je to vždy naopak