SKOLA

Príspevok v téme: SKOLA
sarah18

prosim vas aj ked je to blba otazka ale napiste mi ti co uz ste skoncili skolu, ubehla vam stredna rychlo ?? teraz som tretiacka a myslim ci ten rok a pol rychlo podla vas ubehne alebo vam ubehol??? prosiiim napiste lebo uz ja to fakt nezvladam stale sa ucit,,ja uz chcem mat po vsetkom a uzivat si zivota..ist do zahranicia a tak... ja uz chcem mat po tom :( .. prosiim napiste ci vam to ubehlo rychlo od tretej triedy. :(

mia90

no tak my tiez nie sme najlepsi kolektiv,takze to je od veci,no a teraz po vianociach to bolo tak blbe sa vraca do skoly, pred prazdninami sme mali 2 tyzdne prax takze viac ako meisac prazdnin, a este nas spoluziak mal vaznu operaciu bol na sklonku zivota,takze tiez take vratenie do skoly ze on tam nie je co bol klasik triedy,take smutne to bolo a o nicom bez neho

sisi678

no ja som uz prvy rok na nestastnej vyske...v porovnani s nou stredna skola bola malina=)....a mne to strasne rychlo ubehlo a najradsej by som sa tam vratila....prvy rok to bolo vselijake ale teraz si to uzivaj,urcite ti to bude chybat

mia90

ja si myslim ze rovnako,ale v tom druhom mas viac prazdnin,ako uz bolo pisane pol rocne aj ked len jeden den, jarne, velkonocne, neviem ako vy cez matury,ale povacsine sa neuci, potom znova maj maturity, no a hned na to mas jun.takto nam to vypocitavaju profaci do matur az mi je z toho zle:D

sarah18

hmmm to neviem, na vysku asi nie.. :) ale fakt mna uz nebavi stale ten stereotyp :( a este ked mam zly kolektiv v skole tak sa ani nemam preco tam tesit..

mia90

no ja som presne taka ako ty, nebavi ma stale robit to iste, vsat ist do skoly prist, ucit spat, vsta atd...no ale predomnou je este vyska asi:Dneboj vo stvrtaku sa mozno este aj pre vysku rozhodnes:)

sarah18

a ktory polrok ubieha rychlejsie?? prvy ci druhy?? bo tento prvy usiel strasne rychlo.. len sa bojim ze druhy sa bude strasne pomaly tahat..jooj uz aby bolo leto..aspon maaaaj.. ale neznasam tieto mesiace ako januar, februar, marec, april..

mia90

no ja som si to tiez tak hovorila do vianoc to ujde rychlo po vianociach este chytrejsie.a presne ako vravi ulla,same prazdniny.maturity a tak.takze neboj ani si nespomenies ako rychlo to ujde, a stvrtak budes mat len o stuzkovej no ak budete mat.no a po vianociach makacka:)

sarah18

:) dufam ze to rychlo ubehne... ja viem, v skole neni zle..ved nic netreba iba sa ucit a ani chodit do prace nemusime.. lenze uz ma prestava bavit to neustale ucenie, vstavanie do skoly, ten stereotyp.. v kuse len to iste.. ja potrebujem zmenu, nemam rada ked musim len sediet cele dni v skole.. pride piatok to som vzdy strasne stastna ale cely vikend ubehne ako voda.... a potom zase cely tyzden.. a najhorsie je ist po prazkach do skoly.. strasny nezvyk :( BOZE, DUFAM ZE TA STREDNA RYCHLO UBEHNE A BUDEM MAT POKOJ

ulla

pozri, druhy polrok byva vzdy kratsi.. teraz necely januar s tym, ze 30 polrocne.. potom jarne, tie mame ako prvi hned nejako 16.2 (sorry, ak som sa sekla v datume, nie som si ista).. potom velkonocne.. potom co su pisomne maturity, tak sa neuci.. potom 1.maj.. 8.maj.. potom zasa ustne matury.. potom nejake tie vylety medzi tym.. aspon ku koncu na par dni.. to sa ani nenazdas a hned mas po tomto polroku, ver mi..