moze vediet pravdu? :(

Príspevok v téme: moze vediet pravdu? :(
.mata

Ahojte. Necele 3mesiace chodim s chlapcom, ktoreho moc lubim, ale je tu jeden problem :( ide o toto- on mi povedal, ze je este panic a tiez vie, ze ja uz nie som. Sex sme spolu este nemali, prave pre to, ze on chce este pockat na ten prvy krat a mne na nom naozaj velmi zalezi, takze jeho rozhodnutie beriem. Dokonca je to prvy chlapec, na ktorom mi zalezi a ktoreho uprimne lubim. Vsetci pred nim boli len taky-akoze... Ale teraz neviem, ci mu povedat pravdu, alebo klamat v pocte mojich sexualnych partnerov. Totiz viem, ze na tuto temu raz pride a ja mu nechcem klamat lebo ho mam rada, ale pravda by ho asi zranila /bolo ich dost vela:(/ kedze on je uplne iny v tom to ako ja. Lenze sa bojim, ze ak ho oklamem tak to zisti napr. od mojich kamosiek, alebo on jedneho s ktorym som chodila a oni sa pooznaju. A keby zistil ze som ho oklamala, urcite by mi uz nikdy neveril :( tak co mam robit??? /ja mam 20 a on 19/

nice

Necitam prispevky predtym , ale pridam svoj nazor. Myslim si , ze by to nebolo rozumne spovedat sa mu. Muzi su na taketo veci velmi citlivy. Myslim , ze vo vacsine pripadou priznanie sposobuje velke problemy. A ak je partner , ktory to vie spracovat prvym znamenim je , ze to nepotrebuje a nechce vediet. Co bolo bolo teraz skuste najst do podstatne to co vo vas.....:)

.mata

musska quaky podla mna nechcela naznacit ze sa hadas, ale asi len ze su tu dva rozdielne nazory a ze sa mam rozhodnut.. vsak quaky?

Mne sa zda, ze obe mate v niecom pravdu, takze sa neviem moc rozhodnut:( ale napadlo ma to tak, ze to viac-menej necham na nom.. proste ak sa nebude pytat, ja nic nepoviem.. a ak sa spyta, poviem mu ze ich bolo par, ale ze nic strasne a ze je to v nasom terajsom vztahu nepodstatne, a aj to, ze on je prvy ktoreho naozaj lubim... Dufam ze mu to ako odpoved postaci, cistu pravdu mu poviem len ak by na tom naozaj trval.. co myslite?

quaky

mata, rozhodni sa ako chces, nema zmysel sa tu hadat, ked sa tu pretinaju 2 opacne nazory na vec .... urob to co si myslis ze je spravne....ale nahoda je blbec, takze pozor na to....

musska

ja viem, je to neprijemne. Myslis, ze by mu nejaky tvoj byvaly vesal take info na nos?ja si stale myslim, ze mu mozes povedat, ze ti ludia o tom aka si, a aka je pravda vediet tak akurat hovienko,..Ja viem, ze vela ludi ma na toto nazor,ze uprimnost nadovsetko, ale ver, ze niekedy uprimnost narobi viac skody. Pamatam si, ze ked som mala prveho priatela, bola som hrozne na nervy z toho, ze som vedela ake vselijake skusenosti ma a ze kolko zien mal. Ja si myslim, ze je minulost je minulost a nema zasahovat do sucasnoti. Niekedy sa totiz clovek velmi zmeni a to co robil v minulosti a tak, vsetky chyby, zle rozhodnutia by sa s nim nemali vlacit. Kebyze mozem, niektore veci by som v minulosti nespravila, ale clovek sa stale uci:)Ak by sa ta pytal predsa, povedz mu (ako ja som povedala)ze je to citliva tema, nechces o nej hovorit, ale ze sa nemusi bat, ze to nieje vobec zle, ale proste je to tvoje male velke sukromie. A partneri mozu mat kazdy svoje tajomstva:)A ver ze zena je pritazlivejsia pre muza, ked neviem kolko toho je za nou:)

.mata

musska ale co ak sa to predsa dozvie.. pozna viacero kamosiek a jedneho ex.. aspon keby som mala tu istotu ze mu to nepovedia :( ale presne to sa bojim ako pises, ze mu to bude vrtat v hlave a ze klesnem v jeho ociach :( ja som fakt mimo, ja neviem co robit :(

.mata

A kedy je najlepsie mu to povedat? a mam pockat kym sa to sam spyta, alebo mu to mam povedat sama od seba? Alebo ako?