poradte, co mi moze byt?prosim....

Príspevok v téme: poradte, co mi moze byt?prosim....
zjuzjika

ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi tu niekto nemohol pomoct alebo poradit, co by mi mohlo byt.... uz asi mesiac pocitujem hroznu unavu, stale sa mi chce spat, aj ked prespim aj 10hodin... a okrem toho mi je stale zima a mam pocit ako keby som nedokazala ani hlavu udrzat....akoby mi stale padala nabok alebo tak...ako keby od unavy...ale unavena nemam byt z coho.... okrem toho som mala v oktobri a novembri mala anginu a v decembri mi zistili streptokoka.... robili mi aj rozne krvne odbery, ale vysledky som mala dobre.... na toho streptokoka som brala naposledy antibiotika na vianoce... tak sa chem spytat, ci niekto nevie, co by mi mohlo byt, alebo z coho som stale unavena a je mi zima....za odpovede dakujem

zjuzjika

nie, tehotna nie som, beriem hak.... mam toho streptokoka, ale neivem, ci je mozne, ze by to vsetko bolo z neho.... je mozne, ze to vsetko moze sposobit streptokok?

danuska123

hm nie si tehotna ? alebo je to z neakeho stresu... mala som take pocity unavy a zimi ked som mala v sebe virus ale neprejavil sa...nejaka chripka mozno ...chod za obvodnou musi sa najst pricina