bojim sa byt sama doma, bojim sa zvukov, pukania...

Príspevok v téme: bojim sa byt sama doma, bojim sa zvukov, pukania...
lorelai

Aj ked na tomto fore som zaregistrovana, radsej som sa odhlasila a chcem sem napisat anonymne.

A kde je problem? Mam pocit, ze mi doslova sibe. Bojim sa kazdeho zvuku, bojim sa ked v byte pocujem dokonca vytahove dvere, ze co ked niekto vykopne tie nase a bude nam chciet ublizit. Ked som sama doma, bojim sa aj takeho zapukania okien ked zafuka vietor. ked osm sama doma, bojim sa mat aj zapnute radio, lebo co ked nebudem pocut, ze niekto stoji sa mnou.. ono vlastne, stale mam pocit, ze nie som sama, aj ked fyzicky som sama. Tiez stale chodim kontrolovat vodu v byte, dvere na chladnicke ci su dobre zavrete, nahodou plyn ci neunika zo sporaka, ked odchadzam z bytu, mam pat minut rezervu, lebo viem, ze kazdu izbu budem aj dvakrat kontrolovat. nezatvaram za sebou dvere ked som sama, aby som pocula "keby nieco bolo". Nemozem vecer zaspat, ked pocujem susedov v panelaku ako chodia. Aj vcera som v posteli plakala, lebo som sa bala - nieco vrzgalo. Nenavidim, ako aj minule, telefonovala som v izbe a zrazu som len pocula ako zacal pukat (ako keby sa ho niekto dotykal) sacok so zemiak. lupienkami. a to tam boli polozene asi pol dna... Za cca polhodku som sedela na posteli s notebookom, ked zas z nicoho nic padla papuca. Ono, mala som ju da sa povedat na hrane postavenu a teda otocila sa normalne. Preco tak z nicoho nic? Ved som ju ani nemala nejaky ten cas obutu, ani okno otvorene nebolo, bola som v izbe len sama. Vcera napriklad som sa poobede osprchovala, otvorila som normlane dvere na kupelke a zrazu len o dvere nieco suchlo. pozrela som sa co mi teda zavadilo o tie dvere, alebo ci niekto za nimi stoji, nikto, iba na zemi bola padnuta pohladnica. Ked prisla domov mama, som sa jej spytala, kde presne bola ta pohladnica? ked mi ukazala miesto nechapala som, ako tam mohla zrovna dopadnut, a preco sa to stalo mne?

Uz ma to vsetko nebavi, bojim sa v podstate vsetkeho.

je niekto, kto mi moze pomoct, alebo mi zostava len sa z toho zblaznit?

lizanka

tiez som ryba, a tiez obcas ked sa ulozim do postele, vsetko mozne zacne v izbe pukat-hlavne elektronika, aj ked je odpojena z prudu

kikima

tieto veci, nech to je podľa teba čo chce, ti na 100% neublížia :)... a nechod k lekárovi,,, žiadne lieky ti ZATIAL netreba

kikima

neviem, či si osoba veriaca na rôzne nadprirodzené javy či rôzne formy energie, ale ja tomu verím odmalička ... a tiež som mávalla také stavy ako ty že som sa bála každučkého zvuku .... a tiež som sa bála keď boolo ticho :D .... jednoducho, nauč sa tieto veci brať také aké su, či to už berieš ako niake formy prebytočnej energie alebo duchov, a neboj sa toho, si výnimočne citlivá, výnimočná :) a s tým že je za tebou niaka osoba- to sa stáva mne aj teraz, to je normálne :)

rybycka

inak lalalalak ako si clovek nemoze vsimat ak ho nejaka sila v noci prilahne, ved to sa neda nevsimnut si to, a co ste urobili potom ako sa to stalo aj tvojmu otcovi??

rybycka

nemozem uverit tomu ze mate tento problem a ste obe ryby, ja som ryba tiez a obcas mam rovnake pocity strachu, mozno nie tak intenzivne ako lorelai, raz som si umyvala tvar a mala som zatvorene oci odrazu som pocitila akoby mi niekto dychol do ucha, myslela som ze je to mama kedze okolo mna predtym behala ale nikto vedla mna nebol,srdce som mala asi az pri kolene...pozdravujem vsetky ryby...:)

mata

este ma nieco napadlo,co som zabudla spomenut. obcas je dobre aj "vycistit priestor".napr svätenou svieckou,alebo sv.vodou. parkrat som to pouzila,napriek tomu ze niesom veriaca v pravom slova zmysle. alebo je kopu inych metod,ale v tomto sa moc nevyznam. este som vcera citala clanok v novej EVE o solnych lampach,ktore maju tiez taky ucinok.ja to idem vyskusat :)

lalalalak

zvlaštne to je ale je to tak...a ste ma prekvapili aj s tým znamenim...moja maminka je tiež ryba a mala niečo podobne. Raz v noci ju dokonca v posteli niečo prilahlo...nemohla sa nadychnuť,nemohla zodvihnuť ruku...bola cela vydesena.....a ked to povedala na druhý den ocinovi, ten jej neveril a zasmial sa...nechcel si lahnut do tej postele tak tam isiel ocino...a neuveritelne, stalo sa to aj jemu, takže ja na tých duchov okolo verím...a mam z nich tiež panický strach, ale vsetko je to o psychike človeka...nesmie sa tomu podať, lebo inač skončí na psychiatrii...netreba si to vsímať...aj ked viem, o čom hovorím ale je to tak

corny

to na co myslite, to pritahujete. Okolo kazdeho su zle aj dobre bytosti, ale kazdy mame svojho anjela a ked mu poviete aby vsetko zle odohnal,spravi to:)

deeee

Ja som to zazivala a obcas este sale zazivam tiez. Ale pokazde som si poevdala, ze moja babicka je mojim dobrym anjelom a keby mi niekto chcel ublizit, tak ona si ma neda. Nedavno som si kupila talizman proti zlym duchom a uz ten pocit nemavam tak casto.....myslim, ze je to len psychika, ale pomohlo mi to. Dost to otravuje zivot. Ked som vecer sama doma, mam taky pocit v celom byte a bojim sa po nom pohybovat. Inak to mavam len vo svojej izbe a najma v tme.