pozitívne myslenie

Well

No.......niekde som cital,ze ludia s nizkym tlakom su viac v zivote smutni ako ludia s vysokym tlakom.Ale je to na ukor dlzky zivota.

No rozhodne sa treba obkolesit okolo seba stastnymi a veselymi ludmi. Je to podla mna podstata uspechu.

sky

negativistka - akoby som citala o sebe...darovali mi pred casom aj knizku na pozitivne myslenie, myslite, ze mi to vydrzalo? :( vobec nie... asi to zavisi aj od povahy, myslim, ze niesom silny typ... a tak velmi by som chcela

negativistka

pozitívne myslenie..to by som teraz potrebovala.. mám veľmi zvláštne obdobie teraz.. mám sklony utápať sa sama v žiali a myslieť na najhoršie..veľa vecí by som chcela zmeniť, lebo viem, že takto žiť nechcem, ale nemám odvahu :( a pritom ja som ten človek, čo vždy každému radí, vypočuje, ale sama si poradiť a nakopnúť sa neviem.. :( snažím sa, po preplakaní, myslieť že to bude dobré, lepšie, urobím to a hento..ale nič sa nekoná..pozitívne myslieť v kuse.. je to vôbec možné ?

jaja

ide skôr o to, že človek svojim myslením môže-nemusí ovplyvniť dianie okolo seba. ked myslí negatívne, horšie sa vyrovnáva s problémami a napr. a vážne chorí ludia majú väčšiu šancu vyzdravieť s pozit. myslením...ja som tiež realista-pesimista podla mna, ale rada by som to aspon vyskúšlaa, mám za sebou a možno ešte aj pred sebou ťažké obdobie, tak preto...

July

Ahoj. POdla mna je to zavisle od povahovych vlastnosti. Ja sa o to moc snazim.. ale nejde to len tak. Som proste povaha, ktoru je mozno lahko rozcitliviet.. ked vidim niektore realne situacie tak pozitivizmus ide skutocne bokom