MAM 90KG a iba 18 rokov!

MiracleOfTrue

vyrad zo svojho jedalnicka biele pecivo-nahrad ho nejakymi celozrnymi popripade ciernym chlebom, jedz pomenej a castejsie, ked si len nedavno boal hladna a opet citis hlad tak si daj aspon pol litra vody-je to skryty smed!
stale pred jedenim vypi aspon 4-5poharov vody,pockaj 20minut az tak chod jest-uvidis ze zjes toho menej!
aa sladkosti si neodopieraj-ale najdi si svoje hranice- napr. "nezozer" celu cokoladu ale daj si len co ja viem 2-3kocky-chut na sladke ti to zazenie dostatocne a neprezenies to s jedenim az tak moc-a nejedz vela vyprazaneho-alebo ked je vyprazane nieco tak si neber take mnozstov prilohy ako doteraz ale len 1/3z povodneho mnozstva:)
podalsie zacni cvicit:) nie vela ale len tak trosku-zacni napr 10drepmi,10sed-lahmi,trochu poskac a postupom casu pridavaj cvicenia viac a vviac a pojde to dole-sice mozno tazko lae pojde!

majka_

SAJFINA:

ak ti mozem poradit, nehovor si, ze sladkosti jest nebudes. ved zjedz musli tycinku alebo riadok cokolady ked budes mat chut... lebo ak si budes odopierat, potom zjest celu tabulku cokolady, a dalsiu, dalsiu... atd. a to asi nechces, ze? takze ak chces sladke, tak si proste daj. hoc aj jeden kolacik. z kolacika 10 kg nepriberies :o)

majka_

ARLIEN:
ked som chodila do posilky, tak som tam chodila isty cas (asi 2 mesiace), ale som sa nemohla prinutit sama cvicit. ja asi potrebujem kolektiv alebo co. lebo kus som pocvicila, ale nemal mi poriadne kto poradit a tak. a na osobneho trenera peniazky nemam, kedze este nezarabam, ale studujem. tak som zacala so speeningom. ale som prestala kus a sla som na plavanie. to ma viac zaujalo. ale teraz chcem kombinovat speening s plavanim a rozhybat sa. to je asi najhorsie :)

angela

cau elizier chcem ti povedat že pre nich je to aj tak tažke je to tak ako fajčis chces prestat neda sa prestanes sem tam si potiahnes a nie si z toho úpne musi byt fakt vo vsetkom pevna vola dokazat si povedat to lenze každy ma inu povahu nemožeme ich preto sudit nehnevaj sa preto

musska

ono je to aj tak podla mna hlavne o tom, aky ma clovek metabolizmus, ako spaluje tuky, ci sa hromadia, alebo nie a pod. Keby clovek s normalnym metabolizmom spasal vsetko to co ja, tak ma davno sto kil:))je pravda, ze nejem velke davky, ale jem casto. Cez skusky u mna padne kazdy den jedna velka cokolada a vkuse do seba nieco tlacim:))hlavne nech sladke:)milujem maso a sladke:)) a mam 170 cm a 53 kil, uz asi 8 rokov ta ista vaha, ci jem, ci nejem.
Ale viem, ze ked drzite nezmyselne diety, organizmus este viac spomaly a zacne este viac ukladat a nepusti. Treba papat vsetko, ale malicke davky a hlavne zrychlit metabolizmus a tie tuky co su ulozene dat spalit. Cize pu erh cajik pred kazdym jedlom a LECITIN< LECITIN:)) takze asi tak..:) ale fakt sa netrapte s dietami. Jedzte tolko kolko spalite a cvicte cvicte. Ale ked mate teraz 80, 90 kil, zabudnite na to, ze schudnete na 50. (myslim zadravo)a budete hrkajuce kosticky, lebo nemate na do predispozicie, ale na takych 60, 65, podla vysku uplne v pohode a mozte byt krasne a aj krajsie ako vychrtle vizlicky:)

eliezer

angela,ja nikoho nerozculujem!len som sa chcela spytat,preco cakaju nato,pokym ich uz pomaly ani vaha nemoze odvazit a neriesa to uz skor!takze nikoho nerozculujem,neurazam a podobne.ja som nikdy tlsta nebola,ale z okolia viem ake je to hrozne tazke,ked chce clovek schudnut!a mimochodom,na tomto fore su baby,ktore drzia diety,lebo sa prejedli.nikto nepise,ze ma nejaku chorobu alebo co.to je ina vec.chorobu nemozes porovnavat s dobrovolnym prejedanim sa!poznam jednu babu ktora schudla nejakych 30 kil.no hruza!!!vsade ma same strie,pokozka taka nijaka,vahu ma normalnu,ale vyzera nejak "vysusene".ani to neviem opisat.takze len tolko.

arlien

majka_ ja ti drzim palce a naozaj ti odporucam neriadit sa podla nejakej diety v strave. Zial nevymyslam si holy fakt, ze nikto na svete nemoze vediet lepsie ako tvoje telo, CO a hlavne KEDY tvojmu organizmu nieco chyba. Kazda dieta ti okusok spomali metabolizmus, no vsetko sa da napravit. Naozaj ti staci sa doslova povedane neprezierat, jest aj "zakazane", ja si s pokojnou hlavou dam aj slaninu, ked mam na nu chut, pretoze jeden kusok alebo aj dva su nic v porovnani so stresom, ktory by som mala keby som si ju nedala a zacala na nu mysliet... Papaj uplne vsetko a najma sa vyhybaj light produktom a margarinom... Tvoje telo ich tazko odburava, ucpavaju cievy a ty si z nich nenasytena. Cvicenie urcite nepodcenuj, pretoze nieje na chudnutie a nasledne udrzanie si vahy nic lepsie. Spevneju ti kosti, narastu svaly, spali sa tuk a ty budes vdaka svalom moct jest aj viac ako si zvyknuta :)) A nehovorim este o endorfinoch, ktore sa ti vyplavia ako po sexe :D:D ja proste milujem posilku