JE ESTE KRPEC :-)

Príspevok v téme: JE ESTE KRPEC :-)
bublinkaa

Moj problem je v tom, ze som sa zacala pacit jednemu chalanovi. Ale on ma len 18.rokov. Mozno si poviete kolko mam ja :) ja mam 23.rokov. Pripadalo mi to na zaciatku smiesne ale teraz som ho trochu spoznala a tak a je zlaty, dokonca som sa pristihla ze nanho myslim. Sibe mi? Nikdy som nemala mladsieho chalana a vobec priatela som mala vzdy medzi 27 - 32. rokov. ale teraz neviem co to je :-) Ved si hovorim, ze je este krpec, chodi do skoly atd.. A tak aky je vas nazor na takyto rozdiel?

bebka

a tebe sa tiez paci? Vravis ze si nanho myslela. Ked je ta naklonnopst rovnaka u oboch tak nevahaj a zacni to snim.. ZIVOT JE LEN JEDEN :)

ksl

Nič si z toho nerob,je to len taký úlet,no veď keď nejde o život...No nie? Ale hlavne,že máš z jeho záujmu aspoň dobrú náladu,no nie? Ja si myslím,že v živote treba všetko vyskúšať... Pá a pekný deň

bublinkaa

Ked ja ani neviem ci by sme si sadli :) Myslim tak v posteli.. viem, ze uz mal nejake skusenosti ale ci by mi to stacilo.. :) Som zvyknuta na sebavedomych muzov v postielke a neviem ake by to bolo keby som s mladsim.. Toto sa mi stalo prvy krat, neviem co sa porobilo, nikdy som nebola na mladsich. ale su tu take rozdiely ako napr. on studuje - ja uz davno pracujem :) a okrem toho, je strasne urazlivy a hasterivy, noo jak decko :) Asi mi sibe :)

ksl

Jednoznačne si ho uži, si mladá,tak čo? Ja mám takú istú skúsenosť,ale ja som mala 22 a on 17. Tiež som mala dilemu kvôli veku,ale nakoniec to aj tak skončilo kvôli sexu,lebo sme si "nesadli"...

depp

night: no ju podpichoval som aby ho nehala tak bo neviem ci je este panic mozno hej tak je to blbe takto o to prijist.. prvykrat noo ..nevem asi som staromodny ae ja b som o to nechel prijsit tak ze ma nejaka potahne a odkopne ..

depp

night: no ta ja len zo srandy ae ja ju poznam dobre a viem ze ta sex a sex a on je taky slusak co sa chce zalaskovat ona ho zbytocne len potrapi a odhodi ...

night

depp- tak potom preco si sa smial tej mojej 20rocnej kamoske ktora chodi so 17rocnym, ze ako moze chodit s takym soplosom, hmm?:p

depp

bublinkaa: niekto raz povedal " laska kvitne v každom veku " ae to nie je tvoj pripad nie je to velky vekovy rozdel ... tak by som to nazval " mlade masko je chutne len si ho treba vediet vychutnavat "