Len zvacsene uzliny???

Príspevok v téme: Len zvacsene uzliny???
uzlinka

Ahojte, mam taky problem, teda este neviem ci je to problem. Pred casom som si nahmatala hrcku v prsniku aj v slabinach, bola som u leka.Vravel, ze to bude asi z holenia alebo uzlinky zvacsene, ale poslal ma na sono prsnika pre istotu. A tam mi potvrdili ze je to len uzlinka. No lenze od tej doby sa mi zda ze ta uzlinka v prsniku je vacsia, teda aj som schudla strasne tak mozno sa mi to len zda. No trapia ma aj tie hrcky v slabinach stale ich je viac a su tiez vacsie. Tak som to vravela obvodnej lekarke a ta bez nicoho povedala ze mozem mat zvacsene uzliny. A tak sa to uzavrelo.
A ja by som sa teda chcela spytat, ci to mam nechat tak, ci tie uzliny sa zmensia ak su len zvacsene, a ci sa mam dozadovat aj nejakeho vysetrenia ak nezmiznu, lebo vobec netusim.

tinka228

ja by som šla ku gynekológovi. tak mu povedz normálne dopredu, že ťa mrzí ak robíš z komára somára, ale že máš už dlhšiu dobu zväčšené uzliny, ktoré "rastú", či by sa nemohol na to pozrieť ešte raz. ja som tiež už bola toľkokrát s "chobotinami" u doktorky a čo teraz.

uzlinka

u neho som bola pred troma mesiacmi. ked som si nasla tu hrcku v prsniku, tak som sa prehmatala cela a nasla aj v slabinach. a asi pred mesiacom som bola u tej obvodnej, ze v slabinach ich mam viac a su zvacsene, som myslela, ze mi aspon krv zoberie, nejake testy na limfocity, ci ako sa to vola. ale nic. a tak teraz neviem ci mam cakat ze zmiznu, neviem ci uzliny myznu ked sa zvacsia.

tinka228

no ale keď vravíš, že máš uzliny aj na slabinách a že ťa nebolia a zväčšujú sa. a to si bola u neho pred akou dobou?

uzlinka

tak mam ist k nemu este raz? minule mi to bolo dot trapne ked som isla k nemu s tou hrckou a on, ze mam male prsia tak ze si nahmatam hocico. ale radsej trapas ako choroba.

tinka228

tiež som mala zväčšené uzliny v slabinách. nič mi nezistili a dr. mi povedala, že pokiaľ uzlina bolí tak je väčšinou v poriadku. a mňa bolela.