sexualne zneužívanie

nikkki

lilkiki....teraz je to lepsie uz sa nemoze o nic pokusit lebo som starsia a vie ze by som mu to zakazala...a este k tomu menzes takze by si to nedovolil chvalabohu

oliva202

Baby ja vas obdivujem,ze ste toto dokazali prezit.Klobuk dole...a na tie4 svine este svoje prijde...Danka a aky mas teraz vztah s bratom??

nikkki

ivanka_83....u mna to bol praveze moj vlastny otec :( ...a vzdy mi vravi aby som isla na gyn. prehliadku ci som v poriadku a pyta sa ma ci som este panna...on si mysli ze ja si to nepamatam ale praveze vsetko si pamatam :( ...mam sto chuti mu vsetko povedat ale nedokazem rozbit rodinu :(

danka000

malickasom
ahoj tak to máš pravdu aj ja by som ho najradšej teraz zavesila za gule do prievanu :)
Je to hajzel, ktorý si mysli, že si nič nepamätám a stale mi hovorí, čo si už konečne niekoho nenajdem. Tak vtedy by som mu to najradšej všetko povedala do očí, že prečo.

malickasom

ak by ma obchytkaval niekto z rodiny asi by som sa s nim uz nebavila nikdy v zivote, nech je to kto chce. a to myslis vazne s tou detskou onaniou, ze preto sa nema dietatko dvihat tak? som v zivote nepocula. a co sa tyka danky, tak bracho nemusel byt pedofil, proste to bol sprosty pubertiak, len skoda ze taketo veci ostanu utajene, mal by za to sediet hajzel. Zavesit za gule do prievanu. S nim by som uz tiez v zivote neprehovorila a nepriblizila sa na sto metrov

dd

ono su to jeho nevlastni synovia, maju ich adoptovanych..ale dam aj na to pozor.ja som dokonca svokru prosila, aby dcerku nedvihala takym sposobom, ze ju chyta pomedzi nozicky a osopila sa na mna, ze preco ju tak nenavidim a neviem co a pritom chcem len dat na dcerku pozor, aby nemala jednak sklony k detskej onanii a jednak nejake zle spomienky, prip.traumy..

ivanka_83

dd a vedela preco.len mu ty nedavaj dceru.to nieje tvoja povinnost.nas neznasa, ked ho niekto hladka po licku, ruke.tak to zakazujem.inak pozor si daj aj na jeho synov.ono prave sa pokusil znasilnit moju kamaratku ujo a aj jeho syn, ked mala asi 15 rokov.nastasie ta nebola blba a zamkla sa v izbe..sklony sa dedia...

dd

dievcata, sucitim s Vami..mna len obchytkaval maminkin svagor, nepamatam si, kolko som mohla mat rokov, mozno tak 12, 13, viac asi nie..nic som nikomu nehovorila, nevedela som, o co sa jedna, ale potom dosla s tym moja maminka, ze aj sesternicu stale obchytkava, tak som jej to vyklopila, ze aj mna obchytkaval, ale len asi 3-4krat..maminka sa potom aj povadila so svojou sestrou kvoli tomu(so zenou toho chrapuna), teraz, po niekolkych rokoch sa uz spolu bavia, ale na navstevy k nam chodi len ona so synmi, aj to tak raz za rok, on k nam ani nevkroci.stale citim tie jeho prisprostle pohlady, nemam ho moc v laske, davam si na neho pozor, drzim si riadny odstup a takisto sa snazim drzat od neho dalej aj dcerku, pytal si ju raz alebo dvakrat na ruky, ale nastastie sa ho bala..

ivanka_83

nikki u teba to bol asi nevlastny otec, ze?no baby nezavidim vam to.neboj sa.pokial sa nechces zdoverovat, a bude sa pytat.povedz, ze si asi zle dala tampon.inak nema pravo informovat tvoju mamu.aka je hranica na slovensku?15 rokov alebo 16?no mozno by si mala toto riesit aj s policiou, pokial si este pod zakonom, moc nebudes musiet dokazovat, ze to bolo proti voli..