Chripka v tehotenstve.. skodi to babatku?

ketrina

dobry den prajem tehulky,ptrebujem radu som 7 tyž.tt a som už 2krat chora zacinalo sato silnou anginou a bolestami hlavy a teraz prechladnuta a stale my je zima ,aj prvy aj druhy raz som uživala penicilin hrozne sa bojim ,a ešte k tomu asi prve 3 tyž.som uživala lieky od bolesti chbtice novalgin, ibalgin,a pod.nevedela som žesom tehot.mohol by my niekto poradit mam hrazny strach

dalinka

Ahojte,som 26 týždni,a teraz je také chrípkové obdobie,,škodí to môjmu plodu,alebo ako to mam liečiť ak nechcem brať tabletky,alebo sú nijaké tabletky na chrípku čo neškodia plodu.Ďakujem

AdamKrt

A co s tym chcete robit, ked ste tehotne a ochoriete? Vzdy su nejake rizika. Na druhu stranu plati stare zname, co ma nezabije, to ma posilni. Babo by mohlo dostat od matky aspon nejake protilatky na ten bacil...

Lenka Ferre

ahojte,ja som v 9.tyzdni tehotenstva atiez som riadne prechladla,v noci som nemohla spat,citim sa strasne slaba a nevladzem ani vstat,moze sa nieco stat malemu?

Habbs

Ber velke davky vitaminu C. 3gramy minimum + 3 cesnaky denne ako prirodne antibiotikum.Chemicke antibiotika by som nebral.Pri priznakoch nejakej choroby odporucam 1 gram vitaminu C kazde 2 hodiny dokedy priznaky neustupia.Dlho to trvat nebude to mi verte.Na druhy den ste zdravy.Hlavne vela vela vody cistej nebublinkovej.Prirodne sa da tiez vyliecit dokonca rychlejsie a lacnejsie ako chemiou.

antonella

Ahojte tehulky tiez patrim k tym ustrachanym tehulkam, ktorych sa chytila choroba. Mna chytilo hrdlo ani ma uz neboli ale to skrabanie a s toho kasel mi neda ani spavat. Nechcem uzivat ziadne lieky takze to liecim len cajmi, medom a cibulovym sirupom. Neviete mi niekto poradit nieco uccine ale nie lieky prosim dakujem............

jaja1987

mozte mi niekto poradit?som v 5 mes.dostala som taku chripku ze pri kaslani citim bolest na lavej strane podbruska,a este sa v noci budim najskor na bolest krizou ktora mi potom prechadza na brusko,ta bolest je taka silna ze sa az v krcoch zvijam na posteli.mate niekto skusenost poradite mi Dakujem

Saskulik

Ja som včera mala hroznú noc a nevedela som kde môžem zavolať a opýtať sa čo robiť .. pálila ma žáha , lebo som celý deň vracala a mala som zvýšenú teplotu 37,5 C ..a som v 40 týždni a prenášam .. Moj starší syn bol pred 2 dňami takto chorý na 1 deň .. tiež vracal a horúčky tak neviem či to prebehlo cezomňa tiež , lebo terz mi je už lepšie ..Ale myšlienky som mala či som nepoškodila bábatku ..

nuninka

Ahojte maminky terajsie aj buduce...ja patrim medzi buduce..som v 21tt a teraz som dostalal nejaku silnu nadchu a bolia ma mandle, dokonca koli tomu v noci poriadne ani nespim..chcem sa vas opytat ci je to pre babatko velmi nebezecne..v lekarni mi poradili aj nejake homeopatikum ale nejak zatial nepomaha,,dokonca som mala aj horucku 37.2 ale tu uz som stiahla..mam ist najskor k obvodnemu a potom na gyn.???