Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?

Príspevok v téme: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?
luxina

ahoj,chcela by som vediet aky je vas nazor na lacnejsi textil z trznic a napr.cinskych textilov,mate nieco odtial????mne je dost luto vyhadzovat peniaze za znackove oblecenie....co sa tyka oblecenia takmer vsetko mam odtial to,pred tym som investovala kopu penazi do zn.oblecenia a ziaden rozdiel nevydim-len v tej cene,ale co sa tyka topanok je to uz horsie,cinske topanocky mi uz tak nevonaju...mozne z tych ich drahsich modelov,za 5 € urcite nie!
ja mam oblubeny obchod EXLUZIV(na kollarovom nam. v blave oproti novej scene)-maju tam tovar z ciny,turecka niekedy z polska ....nie je to az take smejdne ako na blasakochpotom v blave je taka podobna este tatiana na obchodnej a na nam.SNP vola sa tuzim Maxim?neviem...nieco z max,no proste chcem vdeiet ze co si o tychto vyrobkoch myslite,pretoze nie vzdy palti cena=kvalite

carywbjw

Ja nakupujem už dlhšiu dobu oblečenie z adpgtrack.com Vacsinou košele a nohavice. Zatial som dosř spokojná, Dodanie netrva dlho a velkosti sedia. Kvalita oblečenia je tiež dobrá.

uprola

Ja zasadne nekupujem ziadny znackovy tovar, ved kvalitne vyrobky mozu a aj vyrabaju aj ludia bez drahej reklamy.
A nosit niekoho meno na sebe mi nijak nepridava na mojej kvalite ako osoby, znamena to, len ze som zbytocne vyhodol peniaze na to, aby som ohuril nejakych snobov.
Nuz a ja peniaze zarabam tvrdou robotou a nie som ich ochotny zbytocne vyhadzovat.
Clovek sa musi naucit poznat kvalitu(hustota, tkania, prevedenie, forma stehov, atd, krajcirky, vy viete o com hovorim.
Na obov si dost ine kriteria, osobne kupujem len kjednu znacku uz dlhe roky, nie nijak znamu ale kvalitne prevedenu, z vybornych materialov a co je najdolezitejsie, dostatocne siroku na moje kacacie nohy. Velka vacsina vyrobcov take sirky a vysky nartu a priestor pre palec vobec nevyraba a ja si uz nohy kalicit nedam priemernou obuvou, bez ohladu na znacku.

zabicka1611

hh..to je sila..raz mi vyslo 38 raz 40...akesi blbe tabulky..ale na stranke Quelle mi vyslo tiez 38 takze si myslim ze to bude predsa len ta 38!! :))

lucisek

nakupujem au u cinanov ale len zriedka, mam pocit ze sa tam neda nic vybrat, ved su aj obchody s rovnakými cenami...mam pocit ze z cinaku je ti vacsinou uz okukane a vidim to na kazdom..sekace nee mi je proti srsti nosit nieco po niekom cudzom