PEDAGOGIKA,KATOLICKA UNIVERZITA??

barborkapd

esata veru veru pomlc dievca ja som na strednej chodin na priaristicku v podstate tiez katolicka a ucime sa to iste co na inom gympli akurat mame 2 hodiny nabozka...

[zruseny8]

barborkapd
intrak davaju podla toho odkial si. ak budes mat problem s byvavim, mozes sa ozvat :)
zabavit sa da

bubina

esata,ked nevies ake predmety sa tam ucia tak sklapni a nevyjadruj sa.ja tam chodim a ucime sa uplne rovnake predmety ako na inych vyskach s rovnakym zamerom,akurat je tam jeden predmet navyse a to teologia.je to to iste,ako ked sa na polnohospodarskej univerzite v nitre ucia o zvieratach a o druhoch rastlin.

barborkapd

jaj a za kolko zozeniem privat?cca?
a intrak nedavaju podla fin.zazemia a dialky?
stale rozmyslam zeby som sla do bb tam to mam aj blizsie domov...:(
a v ruzomberku sa da niekde zabavit?ci radsej mame chodit do popradu alebo kosic?

luciano

Katolícka univerzita je normálna vysoká škola, chodia tam aj ateisti a pekní moderní mladí ľudia. Samozrejme, že v obliekaní tam nie sú žiadne obmedzenia. Pre lyžiarov je to priam ideálna škola - internát je kúsok od lyžiarskeho strediska Skipark

dd

ja som na KU v RK nechodila, aj ked som tam tiez mala prihlasku aj som bola na talentovkach a aj ma tam vzali, neviem, ci su tam nejake obmedzenia, co sa tyka obliekania, ale ako mniska chodit oblecena urcite nebudes, len zato, ze je to katolicka skola(ja som chodila na cirkevne gymn.a neviem, ze by sme mali nejake obmedzenia co sa tyka obliekania, baby normalne chodili aj v minisukniach do skoly)..ale od byv.spoluziacky, kamaratky, co do RK chodila viem, ze intrak v prvaku nedostala, musela si zhanat privat..a slub sa sklada na kazdej univerzite pri imtatrikulaciach,tzv.imatrikulacny slub, ale neboj, nejde o ziadny slub cistoty ci poslusnosti..daj si do googlu imatrikulacny slub a urcite ti to najde dost odkazov..