baby vak, autosedacka - vajicko

Príspevok v téme: baby vak, autosedacka - vajicko
<`))><

ahojte mamicky. Chcela by som poznat vase nazory na detske nosice. Mam dvoj mesacneho synceka a chcela by som ho nosit, len neviem ci to je dobre na jeho chrbticu, resp. v com to jeho chrbticu neumerne nenamaha.. ci je dobry babyvak. A este: ked varim a malemu sa nechce spat, tak si ho dam v kuchyni do vajicka, aby na mna videl a casto mi tak neskor i zaspi. a otazka je tiez na chrbticu, ze ked je tam i 2 - 3 hod vkude, ci mu to neuskodi. Co si o tom myslite, pripadne ci ste sa nahodou neradili s vasimi detskymi ortopedami. mne na to moja dr. odpovedala velmi neurcito.. vdaka

monika+íá

to lehatko ako tinka mozem len odporučiť, je super babo si v nom oddychne aj sa zabavi. my sme mali tiez taketo, ale videla som vselijake značky, niektore hraju, niektore hojdaju, vibruju, s hračkami bez hračiek proste zalezi len na tebe ake si vyberies. no a ten detsky nosič myslis klokanku? alebo taky ten na hory na chrbat? ja som mala klokanku ale vyuzila som ju akurat na dovolenke hlavne na letisku

tinka228

pre malé detičky existujú špeciálne lehátka, hojdačky. my sme mali presne túto www.babytrend.sk kúpili sme ju keď mal malý jeden mesiac a veľmi sme ju využili. vajíčko namiesto lehátka sa neodporúča.