Bolesť sánky

Príspevok v téme: Bolesť sánky
xx-dnb-xx

Zdravím Vás. Už tretí deň ma boli sánka pri jedení.Nemôžem poriadne otvárať ústa bo to nej hrozne pichá. Bolí to hlavne v kĺbe alebo ako to nazvať, tesne pod uchom.Neviem čo s tým, či počkať ešte pár dní, či to prejde, alebo navštíviť lekára, či to nieje nejaký zápal..aby to nebolo potom ešte horšie :(

simka111

ja mam tiež taký problém, bolia ma obe čeľustne klby ked kušem, mám preto jesť prevažne kašovitu stravu.. a nedaju sa mi poriadne otvoriť ústa... ale riadim sa tým čo mi povedala lekárka :) celkom to pomáha...

andrea 81

Dobry den,ja mavam tiez problemy so sankou,aj na pravej,aj lavej strane,ja som si vsimla,ze ma to vzdy zacne boliet,ked ma byt zmena pocasia,hlavne vzdy,ked ma zacat prsat,niekedy je to strasna bolest,bola som s tym aj u zubarky,robila mi rontgen,ale na nic neprisla,neviem,kde mam s tym ist. Ja to mavam od detstva,mam 30 rokov... Ci to nemoze byt aj od havarie,ked som mala styri roky som mala uraz na hlavu,ci to nemoze byt kvoli tomu...Dakujem

ta3

Prave som objavila na nete nejake info o nasom probleme, pozri si www.svetstomatologie.sk
aj tam sa vravi, ze jednou z pricin moze byt psychologicka, pocit uzkosti, depresie a stres, ked to znovu citam, zacinam tomu verit, ze to moze byt dovod, ja som posledny rok zazivala velke stresy, manzel bol velmi chory, sama som ho opatrovala, pred mesiacom zomrel

ta3

To je zaujimave, kolki mame problem so sankou, ja iba na pravej strane, vracia sa mi to, boli to 2-3 dni, ze nemozem poriadne jest a potom to prejde. Kdesi som citala, ze to moze byt zo stresov, to sa mi vsak nezda, aj ked zo stresov byva vselico. Zistila som, co asi u mna bude pricina, zvyknem chodit na plavaren, do sauny a potom s mokrymi vlasmi cestou domov sedim v aute, syn fajci, tak otvara okna, no a ja chytim prievan, odteraz po plavarni sa budem chranit tak, ze si dam vatu do usi a uvidim, ci sa to aj tak zopakuje. Potom dam vediet.

dadulienka02

ahooj,u mna to zacalao bolestami v uchu spojene s bolestou hlavy...lekar mi povedal ze mam mierny zapal ucha a nasadil mi antibiotika,tie som dobra a bolest neustala prave naopak..az na to ze hlava ma uz prestala boliet..tiez je to nejake dva tyzdne dozadu..teraz ma boli cela sanka pocituje pichanie pri usiach,nedaju sa mi usta poriadne otvorit a neuveritelne to boli co mam dalej robit..neviem ci to teda suvisi s nejakym zapalom alebo prievanom..alebo cim?

Bruse

Ja mam ties problem so sankou zacalo to 2 dni dozadu ta bolest ide od uch nemozem poridne jest som stoho nervozny neni na to nejaka liecba?

sofia.sara

moze to byt z buchnutia, mne vobec nevedeli prist na to z coho a to vlastne doteraz neviem ale stale sa ma pytali ci som sa v minulosti neudrela do brady alebo podobne...

Lolka

mne puká, a uz ma aj bolela, zubar mi povedal ze na to treba dlahu, lebo ze sa moze stat ze usta ani neotvorím. Ale ja myslím ze to nemam z chrípky, ale ze pred niekolkými rokmi ma tam buchlo myslím nohou dieta.

sofia.sara

ahojte ..neda mi nepridat komentar...ja som mala vazne problemy s klbmi na lavej aj pravej strane .zacalo to tak ze mi roky v sanke "len" pukalo pri otvarani potom prislo to ze som usta otvorila na 2 cm.normalne sa ma na 3,5-4cm.az raz sa stalo bolo to z jedneho dna na druhy som nemohla otvorit usta vobec a tak sa zaval kolotoc chodenie po lekaroch a nakoniec som isla na operaciu v bratislave lebo s tym sa muselo nieco robit.teraz je to fajn usta otvorim skoro tak ako zdravy clovek aj ked si myslim ze to uz nikdy nebude uplne stopercente mavam obcas neprijemne pocity v oblasti klbov,zalahyna mi v usiach ale aj ta je to sto krat lepsie ako to peklo ked som usta neotvorila...