Oplati sa chodit s hokejistom?

Príspevok v téme: Oplati sa chodit s hokejistom?
darinkake

vcera som sa dala dokopy s kamaratom,pozname sa skoro 4 roky a pred casom som sa rozisla s chalanom viac sme sa zblizili a tak to chceme skusit ale ja sa bojim lebo je starsi a byvalu podvadzal,je hokejista a ti to maju v sebe:(nechcem sa sklamat a mam ho naozaj rada ale bojim sa ze sa znovu zalubim a on ma sklame,rozpravat mu o tom nechcem:(co mam robit? mam si ho nejako otestovat?

jaja

ahoj, moj byvaly je tiez hokejista, bol uzasny, absolutne zmenil moj nazor na "hokejistov". vsetci i hovorili ze si mam dat pozor lebo je to hokejista, ale on bol upne iny. velmi mi na no zalezalo, vyzeralo to tak ze aj jemu na mne. ale hokejisti su pohodni ludia... nebyvali sme daleko od seba ale nie v tom istom meste. viem je to trosku ina situacia, ale v tomto pripade mi ukazal aky naozaj je. zachoval sa ako 12rocne decko, nedokazal mi nic povedat do oci, asi tyzden po rozchode uz mal dalsiu :) takze je mi to velmi luto, aj ja som sa sklamala, pretoze som mu verila, ale hokejsti su asi taky... ale samozrejme vynimka potvrdzuje pravidlo!!! takze vela stastia :) ja sa vsak budem drzat hesla ze hokejistu nikdy viac ;)

karina4

Darinkake
Bol perfektny partak, poznali sme sa tiez dlhsie...vedela som ze mal nejaku dlhorocnu priatelku a ze sa s nou rozisiel...ale vsetko sa pokazilo ako sme sa dali dokopy.. niekedy som ho nevedela vystat, mal zvlastne nazory/zaujmave,ze predtym ako sme sa dali dokopy mi to nevadilo/..neboli sme pre seba stvoreni si myslim..
Niekedy si myslim,ze chcel aby som mala väcsie komplexy..aby som sa neprijemne citila...tak kompenzoval vlastne/krasavec nebol,sikovny v posteli taktiez nie..a mal maleho../
Pozri,zostan optimisticka, otvorena..ak si sa dala na boj bojuj, ale ako´nahle vnutorne zistis, ze ho len tolerujes a ze ti ten vztah nic nedava vykasli sa na neho...

darinkake

karina
presne to mi hovoril moj....a o demitrovi gaborikovi ze ked hrali v trencine tak sukali manzelku nejakeho hokejistu odtial...
ach jaj asi si to s mojim rozmyslim,tiez ma take prifajcene poznamky na baby....neznasam to!!

karina

Oje hokejisti, to je specialna rasa...;))
Mam skusenost. Moj ex- bol hokejista.
Tie svetacke reci, a rpitom jazdil na starej skodovke/cakal na lepsie casy/
Vsetko bolo ok, kym som nezistila, ze ma zaroven este jednu "kamaratku"--->ked sme sedeli niekde v restike, ako keby som tam ani nebola, pozeral na babi a potom prisiel komentar typu: aha pozri, henta ma na bruchu 3 rolky slaniny/..babe na ktoru ukazoval som nesiahla ani po päty..nadherna stihla baba.../
zial neviem na nich povedat nic dobre,dotycny sa pozna s Palfym,Gaborikom,Visnom,...veselo mi rozpraval pribehy ako Palfy chodi po madarskych bordeloch..
urcite nie je kazdy chlap rovnaky ale dva krat by som urcite do toho isteho "ee" neskocila...
Ruky prec, vedia byt perfektni kamosi ale hrozni partneri...

sasika

neoplati,aj ja mam jedneho doma,a uz nikdy viac.Sme spolu 10 rokov,za ten cas som videla a pocula o nich dost.najprv ta miluju a znesu modre z neba a potom je ten scenar stale rovnaky.Lusyk hovori presne tak ako je to aj u nas,bohuzial.Odist a starat sa sama o deti je tazke,aj ja som mala take idealy, bohuzial zivot je o niecom inom.

sasina

aj ja mam jedneho doma,aj podla mna hokejisti su uz taky,vsetci podvadzaju ci su spokojny doma alebo nie.zeny im same skacu do postele, vyvolavaju,vypisuju.Po vsetkych svojich skusenostiach, tiez som s muzom 10 rokov,nikdy viac by som uz s takym nechodila.Najprv su okuzlujuci,mily modre z neba znesu, myslite si Vam sa to nestane,mne bude verny.Lusyk ma pravdu,viem o com hovori presne,tak je to aj u nas,bohuzial...

majkaaa

Darinkake,keby si mala deti,rozmýšľala by si inak. Život nie sú romány D.Steelovej. Realita,bývanie,kam po rozvode bývať ? S ním? Financie,utiahla by si všetko sama,kým sú deti malé a školopovinné? Hrdosť,v konečnom dôsledku uškodíš možno svojím vlastným deťom. A nemyslí si,že ten ideálny chlap už za rohom bude na Teba čakať. Život je tvrdý,ale na to prídeš neskôr.O prácu,živobytie sa začneš oveľa viac obávať až príchodom deti. Sú krásne,milujeme ich,chceme ich,ale treba sa o ne postarať. A ver,je to často náročné.