Ziarli na mobil :)

Príspevok v téme: Ziarli na mobil :)
chrobaktt

Zeny, mate pristup k mobilom svojho muza, priatela? Mozete si citat smsky? ja mam strasne ziarlivu manzelku, ale mobil je predsaa moja sukromna vec. ja sa jej v telefone tiez nehrabem. Viem si predstavit co by robila, keby mi tam nasla smsku od kamaratky, alebo od nejakej inej zeny. By zas vyvadzala. Aky mate nazor? Nieco predsa musi byt vo vztahu len moje tajomstvo - sukromie :)

hawaian

ivanka-83 - aby si sa ty neposrala z tolkeho pisania. Co tu urazas "bez mena"? Ved si tu kazdy moze povedat svoj nazor, tak sa uvedom dievca.

ivanka_83

manzelka je u niektorych na uklid-varenie, pranie, zehlenie, vysavanie....milenka na city a sex?niektori muzi su pekne svine.povedia, ze nic necitia k manzelke a ze milenku miluju..co by nie.ked sa nestara o manzela, ma cas na make-up, cvicenie, paradenie.manzelka robi sluzku a nema na seba cas.az po rozvode si uvedomi, jak sa chovala k sebe s neuctou.ale manzel sa nechce rozviet.nie nie.kdeze.potrebuje sluzku.lutujem zeny co su zaslepene..jeejda bez mena aby si sa neposr.l z tych esemesiek...

margirie

necudujte sa prosim, ze partneri vam kontroluju mobil, ved to tu vidite- nevera, a rychlo vymazat smsky.Co ma robit ten parner, ked citi, ze sa nieco deje? ma podozrenie a v strachu, ziarlivosti sa uchyli k tomu zistit si pravdu? vacsinou to aj tak vyde najavo. panovi BEZ MENA chcem len odkazat, aby sa zamyslel nad tym, ze nie je ochotny vzdat sa milenky,nieco k nej citi a potom pride domov a je vzorny manzel. Myslim, ze tym ublizuje vsetkym trom.Ved manzelka chce mat manzela, milenka, ktora pise krasne smsky, k nemu asi nieco citi a chce ho a on? Mal by zvazit svoje spravanie...

bez mena.

ja mám milenku. A tiež si mažem sms.
Ale ona píše také krásne sms-ky, že mi je niekedy ľúto ich vymazať. Na moju chlapskú hrdosť mi je niekedy až do plaču, také sú pekné. Ale píše len cez prac. dobu, tak kým idem domov si ich nechám v mobile a počas dňa aj viac krát prečítam. Ale po skončení prac. doby vymažem. Napadlo ma, že by som si ich mohol opisovať do PC, ale tiež len do pracovného PC a pod heslo! Ale teraz ma nesúďte za neveru, prosím. Jednoducho nám to so ženou spolu nesadlo, a túto ženu mám úprimne rád a aj ona mňa. Možno ma dastala práve na tieto sms-ky, lebo také krásne a úprimné mi nikto nikdy nepísal. A to mám cez 30 rokov.

Chester

Co je na tom, ked sa mi baba hrabe v mobile? Mne sa pravidelne pozera do mobilu, asi raz tyzdenne...ved nemam co pred nou skryvat, nik iny ako ona mi sms nepise, tak v com je problem? Ja si tiez z casu na cas kuknem jej mobil a nikomu to nevadi...

pepeknm

mobily boli certovske vynalezy,ale neda sa bez nich zit :-) A nepozriet sa do mobilu niekoho druheho znamena, ze ma v sebe clovek aj spravne zasady. a ten komu zalezi na tom druhom sa do jeho mobilu nepozrie..

inge

Podla mna je to hlupe clovek musi mat aj respekt pred tym druhym nikdy by som si nedovolila pozriet priatelovi do mobilu ani on mne a to sa uz pozname velmi dlho! podla mna ked ten druhy neni tak vychovany aby sa nehrabal v tvojich osobnych veciach, tak mu to treba patrne vysvetlit, az mi stupa tlak ked mi kamos povie ze mu baba precitala smsky a potom robi randal... podla mna tu ide o doveru a ked neni dovera nechapem na co je ten vztah zalozeny

jajajajjajaja

to ano ale ked nemas pred nou co skryvat tak ak mas tak potom sa ti nedivim ked ta to hneva, mna partner podvazal vypisoval jednej baba a ja som to zistila cez jednu sms v telefone, kebyze to nenajdem tak ma podvadza doteraz ale aj tak uz nie sme spolu lebo ma podviedol este aj druhy krat odvtedy a to uz bolo vela