Pomôžte mi s výberom špirály do cca. 35OSk

Príspevok v téme: Pomôžte mi s výberom špirály do cca. 35OSk
nerozhodna:(

Takže najprv sa ospravedlnujem za založenie tejto temy, viem že je tu o tomto jedna veľká, ale tam je toľko príspevkov, že som sa už cez to nevedela prejesť:)
A moje ďalšie ospravedlnenie je za to, že som neuviedla cenu v eurach.... ja si na to neviem zvyknut a nechcelo sa mi prepocitavat:)
Hladam najlepšiu špiraalu do tych 35OSk. Mam riasy velmi dlhe, len to nevidno lebo ich mam takmer uplne rovne. Preto potrebujem nieco co perfektne natoci a aj trosku zhusti:). Nemusi byt niaka dlhotrvacna, len nech vydrzi tych 6-7 hodin ked som v skole.
Dakuuujem.

andy

Ja uz par rokov pouzivam spiralu Rimmel Extra Super Lash a neviem si ju vynachvalit..tiez mam dlhe mihalnice ale dost rovne a tato spirala mi ich krasne natoci a este aj predlzi...vsetci mi vravia, ake mam krasne mihalnice.....

mia

ja odporucam hocijaku loreal spiralku tie su uplne najlepsie a mala som aj Dior , YSL, proste vsetky znackove nehorazne drahe a loreal ma vzdy presvedci ze je top !!!

Lucinka33

machulka, prave dnes som si kupila tu spiralu Dermacol Obsesion :) Mali ju v 101 Drogerie v darcekovom baleni -vypredaj s ceruzkou za 5,21 eur. Som zvedava aka bude, ale necakam od nej vela :) Neviem vsak,kedy ju zacnem pouzivat, este mam dobru terajsiu spiralu.

machulka006

aj ja mám najradšej husté a veľké kefky... :) ale s tou Oriflame Wonder Lash som chcela troška zaexperimentovať, ale ako som sa dozvedela od spolužiačok...vraj mi to nerobí pekné mihalnice... tak neviem...
inak, kto skúšal Dermacol Obsesion? skutočne to robí taký úžasný objem a dlžku?

mirka222

ja mám Giordani Gold od oriflame, bola tam na ňu zľava, za 200 sk a tá špirála je super. Ale myslím že inak stojí dosť veľa.