Predmenstruacny syndrom

tronka

veru nemame to lahke !!!
predmenstruacny syndrom ,,,baby ktore to tak necitia maju menej stresovy zivot,takze babenky menej stresu viac sportovat viac vitaminou cajikov,skoro ziadna kava mlieko jogurty a podobne blboviny prestat do seba talcit,banany spenatik mineralne vody a dobra je aj cista ryza s troskou panenskeho olivoveho oleja dobre je aj suche ovocie,,

zuzka jur

Ja nemožem týždeň pred ani spať,budím sa v noci o jednej-druhej a len tak kukááám do blba,Hrozne ma bolia nohy, a hlava,niekedy až tak ,že ma napína na vracane a je to z mesiaca na mesiac horšie.Čo s tým?Lekár povedal že treba vydržať tých zopar dní,ale ked som v práci som z toho veľmi unavená a nebaví ma ani žiť.pa

tronka

ahoj,
bobika ma pravdu treba vela magnezia odporucaju jest banany a spenat,,sportovat,,,a hlavne sa vyhybaj mliecnym vyrobkom napojom s obsahom kofeinu dobre su aj cajiky najme harmancekovy je ukludnujuci pomaha-utlmuje bolesti atd dobre sa spi a davaj si ho radsej z medom ,,,,

musska

ak mas velke krce uz tyden pred tym, mozes mat aj endometriozu.. no a na tie "nervy" napr guaracuran v lekarni kupis

bobika 1

treba jest magnezium alebo pupalku, dostaneš v lekárni, učinky sa dostavia len po dlhodobejšom užívaní, a pomáha ešte športová aktivita