Muzska moda

Príspevok v téme: Muzska moda
skywalker80

Caute vsetci...

Muzi o tom casto nehovoria, mozno to niekedy pripada ako "homo" tema a aj ja nerozpravam o tom casto. Som klasicky typ, mam rad hokej a rychle auta - cisty hetero, zenaty etc, ale mam rad aj "MODNU BRANZ" . V suvislosti s obliekanim, ci modou sa vzdy stretavame s prevaznou vacsinou zenskych nazorov a ked sa v tejto branzi vyskytne typek, uz je to gay. A zvycajne je to naozaj gay. Neznasam typy Mikloshko, ci slovensky !teply! navrhari, ale Mugler, ci JJ su mi velmi blizko. Obliekanim casto vyjadruje clovek svoju identitu, je to ako interakcia s okolnim svetom. Presne to v akom mentalnom rozpolozeni sa clovek nachadza, tak farbmi, ci strihmi dokaze suzit so svojim okolim. Ide o pestrost a tvary. Vacsinou sa vo svojom okoli stretavam s typmi, ktori maju tzv "svoj styl", jednotvarna linia z ktorej neodboci = velmi blizka so subkulturou, ci najblizsimi, alebo ked kamos nosi g star tak si ho kupim aj ja......
Chcem sa obliekat ako blazon, ked sa citim ok velmi extra? teraz kupujem velmi konzervativne veci ale drahe, potrpim si na kvalitu, nemam rad lacaky, ale niekdedy neviem, ci je v pohode, aby clovek venoval tolko pozornosti tomu ako prezentuje svoju osobu verejnosti prostrednictvo satenia. Je modna branz odrazom potreby presadit sa a diverzifikovat sa v spolocnosti , alebo ide iba o prostriedok uvolnenia svoje fantazie?

efe

fúha, no nič v zlom ale ja som teda rada že mám doma obyčajného chlapa,ktorý sa oblieka "ako všetci ostatní" a radšej ide na rybačku alebo do lesa na prechádzku ako by mal premýšľať ako prostredníctvom odievania bude prezentovať svoju osobu na verejnosti. na verejnosti sa prezentuje tak, že je príjemný spoločník, zdvorilý, tolerantný a džentlmen. myslím si že toto sú devízy skutočného chlapa, čím nechcem povedať ž e ty takýmito vlastnosťami neoplývaš a preto ani nechcem súdiť tvoje záľuby. len čisto konštatujem, že som rada, že mám doma obyčajného chlapa.

diorka

viac modnych navrharov su homosexualy ako napr.DOMENICO DOLCE&STEFANO GABBANA,GALLIANO (robi kolekciu pre DIOR)svoju homosexualitu nikdy nepotvrdil ani nevyvratil su to naozaj majstri co sa tyka mody!!
pytas sa; "Je modna branz odrazom potreby presadit sa a diverzifikovat sa v spolocnosti , alebo ide iba o prostriedok uvolnenia svoje fantazie?"
kazdy to bereme inak kazdy sme iny niekomu je jedno co na seba hodi vytiahne zo skrine rifle triko a ide niekto zas rozmysla pred skrinou pol hodinu ze co na seba oblecie na co sa dnes citi ,,,niekomu sa paci obliekat vystredne niekto nechce byt napadny...
podla mna nejde len o uvolnenie fantazie!!!!ako sa hovori saty robia cloveka do slova a do pismena !!!