Premrhany zivot?

Príspevok v téme: Premrhany zivot?
januliatko66

Mam 15 rokov a mam pocit ze si mrham zivot... nechodim kazdy piatok vonka.. nieze by ma nevolali . na akcie som prizvana..ale bud mi je trapne ich na chatu kde su len sami chalani.. alebo ma uz nebavi kazdy piatok byt opitaa ... nieze by som bola nejaky ozran ale v tomto som si uz co to preskakala... ale tak nviem mam pocit ze ked sa mi nci nechce.. a sedi doma .. tak ze si premrham zivot. a potom ma vycitky.:(.. skutocne si ho mrham tym ze sa nenutim? alebo mam hcoit vonak len ked sa mi mne samej chce.. ja neviem :(

klarus

ked sa ti nechce, tak tam nechod. viem, ze sa ti too musi zdat ako mrhanie casu ked si v piatok vecer sama a tvoji kamosi sa bavia-poznam to. Skus sa zabavit niako inaak, chod s von s kamoskou, ktora sa prave neoziera. Aleboo si stiahni niaky dobry film-niektore niesu mrhanie casu. A ver mi- byt kazdy piatok ozrata nie je to naj.

jajka001_

mat 15 a byt kazdy piatok opita. to je efektivne travenie casu? radsej si najdi nejake konicky, sportuj a uc sa. da ti to ovela viac.

marry225

ja mam 17 rokov a podobny pocit. Lenze u mna je to tym znevyhodnene ze nemam kamaratov, neviem sa tak s kym ist zabavit, nieco podniknut. Samota mi ublizuje a preto mam pocit ako mas ty.

machulka006

v 15tich som aj ja mala pocit, že si "premrhávam" život, lebo sa nechodím opíjať ako moji kamaráti každý piatok... ani teraz sa nechodím... a to som už 15 mala dávnejšie... Teraz som rada, keď som vôbec v piatok večer už konečne v pohode doma...
Tiež je piatok... a tiež som doma...
a dokonca sa učím... :)

skinnny

ale čosi ved máš ešte len 15 rokov, ved ked nechceš ísť von tak nechod vobec nemaj starosť a to vobec výčitky, ked náhodu ostaneš piatok doma. Podľa mna si ho vobec nemrháš to je len tvoj osobný pocit nemysli konečne nato, že a tamtí sa zabavajú a v mojom veku su všetci vonku je to blbosť prečo by si sa mala prisposobovať väčšine....... kašli nato a ked nemáš chut ist von tak tam nechod.