Psychicke tyranie? fyzicke utoky? vyhrazky? ake su moznosti

Príspevok v téme: Psychicke tyranie? fyzicke utoky? vyhrazky? ake su moznosti
bejbybejby

rada by som vas poprosila o radu. priatelka ma problem s byvalim priatelom s ktorym ma dve male deti. uz mali pred svadbou, ale nakoniec z toho zislo. jej expriatel sa z toho nevie spamatať psychicky ju vydiera a tyra, aj ju fyzicky napada.pokial ju vidi s kamaratmi vyhraza sa ich fyzickou likvidaciou alebo bitkou. v minuli tyzden bola volana aj policia lebo deti nasilim vzal a priatelku fyzicky napadol. ale nakoniec este v tu noc na nu volal policiu on ze ho nechce pustiť do bytu a ze chcce deti zabiť. pritom spolu neziju. neustale ju psychicky depta telefonatmi, navstevami a vystupmi. čo v takej situacii??

bejbybejby

a čo deti? keby neboli nebol by problem, lenze ked vypla mobil on zavolal na policiu ze vypla mobil a chysta sa deti zabiť a hned prisla hliadka? ako to vyriesiť? ked ho nepusti k detom uda ju on, ale ked ho pusti tak zas tie utoky

asdf

1. predpokladam, ze byt ma inu fabku - dovnutra sa teda nedostane. Ak sa bude dobijat do bytu, ma pravo zavolat policiu - aj 100x, ide o nicenie cudzieho majetku, cize dokedy ho to bude bavit, dovtedy bude vo vazbe...

2. predpokladam, ze ma aspon otca, alebo brata - nemoze ten par tyzdnov byvat s nou?

3. nech si jeho vystupy nahra na diktafon. Sice sa to ako sudny dokaz myslim neuznava, ale jeho to urcite vystrasi...Alebo nech si zozenie svedkov, a poda zalobu. Tu by mala podat kazdopadne.

4. zrusit telefonne cislo, aby sa nedovolal

bejbybejby

dakujem za odpoved ale ako by si takeho choreho človeka dostal k psychologovi. on ma asi nejaku poruchu osobnosti, nechce si priznať ze ma problem, najhorsie je ze k okoliu sa chova ako neviniatko nik by to na neho nepovedal je to na oko mily slusny muz

nci

nech idu spolocne k psychologovi. viem ze je to pre nu tazke a neprijemne, ale pre neho je to mozno este horsie. treba to vyliecit. robi to od bolesti. musi pochopit ako sa veci maju. dobry psycholog pomoze.