90 dnova...od 02.02....ide so mnou niekto ???

lydia01

caute dievcence.Dieta 2.2.zapadla prachom O))))).
Ja pokracujem.Nejde to tak rychlo,ako na zaciatku,ale da sa.Vcera som sa vazila a mam dolu 7kg.Este potrebujem zhodit 2kg a potom udrziavat.
Fox_girl,venere,vierka,mimuss.........ako ste na tom?

lydia 01

Dobre ranko,tak ako pozeram,tak tu sa uz asi dochudlo? O)))
Kde ste vsetky?
Ja pokracujem.Mame 19. den,ovocny,tie su pre mna najtazsie.Dnes budem mat prvy vedomy prehresok,pretoze ideme na ples,kde bude nejaky vinkovy strik a mame aj veceru,kde si dam kuracie maso so zeleninou,no ale na druhej strane sa spolieham,ze za celu noc vytancujem.
Vcera som mala do obeda klasika ovocie, na obed cestovina s brokolicou a k tomu struhana mrkva a o 17tej to iste,vecer uz len caj.Prejem pekny vikend!

lydia 01

4.30citronova stava
7hod kiwi
9hod jablko
11.30 pomaranc
12.30 zeleninovofazulovy salat
15.30 to iste
do obeda ovocny caj,teraz zeleny caj

lydia 01

na zaciatok zmena nuso=Lydia 01

venere-robis pokroky,uvidids,ze sa naucis dodrziavat zasady delenia potravin.Len podstatne je do obeda dodrzat to ovocie.Skus na rano stavy s vodou do pekneho pohara so slamkou, a potom po hodine nejake ovocie.Je to super ak si z toho urobis tak trocha ranny ritual O))))
Ja som mala rano klasika stavu,potom po hodine jablko,po 2h 2pomarance.Na obed sunku v liste z cin.kapusty a k tomu salat z mrkvy,zeleru a cvikly.O 17h kur.prsia s tym istym salatom.Bola som cvicit a teraz pijem pu-erh.
Drzim palce

venere

6:40:jogobella light..viem,ze to nie je ovocie,ale snad som mohla,ked je bielkovinovy den
10:30:pomaranc
14:30:dusena ryba so zeleninovym salatikom+celozrnny rozok
18:30:jogurt supercremo,mlieko s bananovymi musli
okolo osmej sachystam este pocvicit trochu..a zajtra budem doslednejsia:)

lydia 01

ahojte,takze ovocny den budeme mat za sebou.Rano som si dala citronovu stavu.O 9h kusok pomela,o11h 2kiwi,o 13h 2 pomarance,o 15h banan.Teraz o 19 hod som si dala 3dcl kefiru.Viem ze to sem nepatri,ale kefir som sa docitala je zaradeny medzi neurealne potraviny a je velmi dobry na precistenie criev,tak som si dnes urobila vynimku.Pila som caje.

venere

r:jablko,pomaranc
d:kivi
O:2 jablka
d:2 kivi
17:00-pomaranc
nenavidim vitaminovy den:)vecer si dam este nejake ovocie a snad vydrzim do zajtra...

lydia 01

venere-dakujem.
Dnes nemam nejaky dobry den.Asi mam krizu,som nejaka bez chuti.
Rano som mala grepovu stavu,o hodinu citronovu.o 10h kiwi,o 11 slivu.
obed12:varena zelenina
(mrkva,petrzlen,kel,kalerab-po kusku)
teraz o15h zasa trochu tej zeleniny a uvarila som si zeleny caj.
Vie mi niekto poradit,docitala som sa,ze kefirove mlieko(robim si doma)je neutralna potravina a moze sa kombinovat vlastne so vsetkym.Je to pravda ako kysla smotana.Je to pravda?
vam ako sa dari? Lydia