Domace masky na problematicku,mastnu plet......

radka7

laylla na fotke to nevidno...naozaj ak sa fajn oblecies aby sa ti to hodilo a troska namakeupujes naozja to bude ok

gaudura

layllaa, do zajtra ti tie vyrazky nezmiznu ani keby si urobila hocico.. liecenie problemovej, aknoznej pleti si vyzaduje dlhu dobu.. je to dlhy, obcas aj narocny proces - zavisi od stupna akne, vyrazok.. neviem ako si na tom ty, preto je tazke sudit.. v kazdom pripade - mala by si s ym zajst ku koznej, ta ti najlepsie poradi ake konkretne pripravky budu na tvoju plet najlepsie a uvidis, ze sa to bude len zlepsovat..
k zajtrajsiemu foteniu: malujes sa? neviem kolko mas rokov, ale decentne malovanie hadam mozes.. pouzivas make-up? ak nie, zajtra ho pouzi.. odtien ti samozrejme musi sadnut a musis si ho dokladne rozmazat, aby nevyzeral neprirodzene ako maska.. dalej by som ti radila pouzit korektor.. na jednotlive vyrazky si nanes korektor, troska rozmaz a potom plet zjednot slabuckym pudrom.. pouzi spiralu, jemny lesk a budes hvieza.. len taky dodatok - vacsina fotiek, ktore sa robia v skole nie su take ostre, aby na nej boli vidiet kazde nedokonalosti.. vacsinou sa este aj upravuju, co to sa vyretusuje, nieco odstrani.. nemusis mat strach, ze by ti boli tie vyrazky nejako extra vidiet..

layllaa

ja mam hrozne vyrazky a neviem sa ich zbavit poradte mi daco co si mozem dat na to aby mi to do zajtra zmzlo bo v skole sa fotiime a necem mat taku hnusnu plet prosiiiim poradte mi

crazygirl*

Podla mna je toto naozaj zaujimava tema. DIK madison ze si ju zalozila,a fakt piste ludia rady , ja mam totiz taky isty problem a uz si neviem rady. Dik MOc KAZDemu KTo sem napise rADu.

madison

mam hnisave vyrazky .. v okoli brady .. prosto problematicka plet.... a nwm .. ci by som mala toto skusit.. . ale tu oblast okolo brady by som vynechala nechcem si to predsa rozsirit,,, www.youtube.com