cakam malinke,ale...

Príspevok v téme: cakam malinke,ale...
safa

...ale priatel sa zblaznil. neveri,ze je jeho,pricom za celych tych 5 rokov co sme spolu som nikdy na ineho chalana ani nepomyslela,ani som sa s inymi bez jeho pritomnosti nestykala osamote, chodili sme von spolu a s jeho kamosmi..neviem co robit,on sa musel zblaznit,mozno to je obranna reakcia pred sokom z toho,ze cakam male..ale ako mi to mohol povedat??? =(((((

safa

ivanka_83 no nemyslim si,ze je divne prist do temy a citat prispevky o problemoch s grganim malych babätok..pretoze tato tema je uz od februara a teda sa to muselo niekam posunut a nemozme dookola rozoberat to co uz je vyriesene-ale neber to ako vycitku,alebo nieco podobne,len som to chcela vysvetlit
my nic nove,ani u nas nenasnezilo..dufam ale,ze hoci aj toho 24.12.,ale predsa len nasnezi..a potom znova nemusi =),ale moj nazor je,ze vianoce so snehom su krasne,take carovne..
mamicky,a chcem sa opytat,na nejaky ten denny rezim spanku a toho,aby bolo babo hore ste babätko ucili vy,alebo si to postupom casu vyriesili "same" babätka..nasa je uz sice cez den viac hore,ved vcera mala 7 tyzdnov,ale nespi v nejakych pribliznych intervaloch..raz tak,raz uplne inac..a aj ked som ju skusala dlhsie podrzat,bolo to marne,akurat tak silno plakala,a teda som to po nejakej dobe plakania nechala,lebo som sa bala,aby nedostala pruh na brusko..poradte mi nieco,ak mate s tym nejake dobre skusenosti ..DAKUJEM

ivanka_83

safa ja reagujem k teme, nie k diskusii.je mi jasne, ze si to uz asi vyriesila a teraz uz riesis nieco ine.ale je divne prist do temy, ocakavat diskusi k veci a pritom citat prispevky o odgrgnuti.to neni ale vycitka.takze temu som pochopila a diskusiu skutocne necitala.ale to b ude tym, ze ja uz teraz odgrgovanie neriesim.

katkakm

Na odgrgnutie:turecký sed,dieťa na ruky tvárou k Vám, hlavičku oprieť o Vaše plece a jemn sa pohojdávať dopredu -dozadu.Samozrejme neodgrgne po dvoch pohojdaniach,treba trpezlivosť zo začiatku.Mne to zaberalo pri oboch deťoch.

jajka001

janka, ano, na to si spominam, aj moj casto stikutal, este aj v brusku ked bol, a ked raz zacal, tak to trvalo cely den :)nech som robila cokolvek, uz to nepomohlo, na chvilku prestal a zas. to maval take dni
teraz uz viem, ako na to, musi sa napit hned ako doje

meggy10

denz u nas je to aj tak, ze sa napije a hned zaspi a tiez si negrgne a mozem ho drzat aj hodinu, vzdy ho davam spinkat vyssie, a ked sa zobudi, tak ho zdvihnem a vtedy zacinaju grganice.

jajka001

moje dieťa je proste ine :)) teraz uz grga, a riadne, ale vravim, ked bol maly a papal len mliecko, tak som vobec nepoznala take co ostatne mamicky...nakrmila som ho, drzala aj polhodinu, skusala rozne polohy, ale nic, on vzdy hned zaspal. papal takmer stale, kazdu hodinu a pol si pytal, pol hodinu cuckal, zaspal. o hodinu pytal zas :)

Denz

jajka- kazde dieta si potrebuje odgrgnut:)
este som sa u nikoho nestretol s opakom:)
mozno tvoje grga po tichucky:))