Čo s použitým šatstvom...

Príspevok v téme: Čo s použitým šatstvom...
isabel

Chcela by som poradit, co sa da robit s malo pouzivanym, kvalitnym oblecenim, ktore mi je luto vyhodit, lebo je este moderne a pouzitelne?
Vela ludi by sa mu mohlo potesit a ja to mam vyhodit? Chcela som to ponuknut na charitu, no nik nema zaujem, kazdy chce len peniaze.
V zahranici (UK) existuju velke zberne kontajnery, kam ludia vyhadzuju oblecenie, niekto to pretriedi a predava sa to v sekacoch.
Setri sa tym priroda a aj penazenky tych, ktori nemaju na utracanie.

noštek

tak ja by som si kvalitné, moderné, zachovalé ššatstvo veľmi rada zobrala vďaka našej finančnej situácii.... a k tým detským domovom len toľko.. rodičovskú lásku nenahradia ani drahé veci ani dovolenky pri mori, tak....

Deeee

ch tie veci co sa vyzbieraju v zahranici sa potom u nas predavaju v sekacoch. U nas v sekacoch odmeitaju prijat nase veci (aj ked su nove), nosia ich zo zahranicia.

tinulik24

no ak nemáš založený svoj vlastný účet, tak jej pošli číslo účtu napr. maminy, manžela, alebo iného rodinného príslušníka, jednoducho také číslo aby si sa k peniazom dostala.

tinulik24

S tými aukciami je to takto: nahodíš fotky oblečenia so struč. popisom, zadáš deň a čas kedy aukcia končí. Do tejto doby môžu záujemcovia prihadzovať. Vyhráva ten kto prihodí posledný. Potom sa s ním skontaktuješ cez mail - pošleš mu číslo účtu, keď ti prídu peniaze na účet, tak mu pošleš balíček. To je vše.

erus

baby a mohli by ste mi nietora vysvetli ako to vlastne funguje s tymi aukciami, ked si niekto vyberie moj "tovar" ja mu ho poslem a on mi ako zaplati?

ch

ale myslim, ze to tiez niekde davaju, lebo aj na tych sackoch je napisane, ze to maju byt ciste saty a ze nositelne veci sa budu este nosit...

ch

no k tomuto vam mozem povedat, ze zijem momentalne vo svajciarsku a zbierka starych siat a obuvi je kazdych par mesiacov. Dostanete do schranky vrecia, par dni vopred, napchate to tam a vylozite rano pred vchodove dvere ku ceste.. oni to uz pozbieraju... Neviem sice co s tym potom robia, ale ma to ani velmi nezaujima, mne je hlavne, ze vypratam trochu skrine.. :)Prave zajtra je taka zbierka, takze som predvcerom chystala vrecia :) ... No... u nas na SK sa toho asi velmi nedozijeme..

tinulik24

isabel - ja som kopu takého oblečenia predala na nete. Je to stránka mimiaukcie.sk - zaregistruješ sa, kúp si balík extraaukcií (stojí 200,-Sk), nahodíš fotky oblečenia s jednoduchým popisom a môžeš si čo-to privyrobiť. Mne sa to dosť oplatilo, z niektorých vecí som bola dokonca dosť prekvapená ako vysoko sa vydražili...

lenuliatko

ja som s manzelom odniesla moje veci este tehotneske alebo aj pred tehu co som nosila do aziloveho domu pre ine zeny.boli rady.