s chudnime raz a navzdy 2

suzen_

miska
vymyslela som nieco pre vas..

nasla som stranku kde sa daju vlozit bezplatne obrazky..urobim vam tabulku farebnejsiu a prehladnejsiu a potom to tam vlozis..sem dam link a ked kliknete zobrazi sa vam krajsia tabulka a nemusi sa to cele stale kopirovat

miska31

leni nikto nie je len na jej strane som na stranac vas oboc ale leni olo to tak ako to suzen napisala,a ja nejdem pisat okolo toho lebbo budem ja ta zla na mna sa nahnevate a to nechcem.Ale prečo tu nemožete chodi?

suzen_

akoze ja vaaazne ale vazne neviem o co ti ide lenka..

hovoris ze som sebec a jak ti ide na nervy ako sa spravam k ludom..

a ako sa spravam??kevyze mi na tomto nezalezi tak robim tabulky, chodim sem pravidelne a tesim sa na vas??to sa akoze pretvarujem alebo co?

vaazne nechapem o co ti ide..zastavila sa ti vaha a si z toho podrazdena?ja somti chcela len poradit aby si nesiahala len po zelenine na veceru..a ty sa tu na mne hned vyburujes!

lenula

Nebudem Vam sem pisat rozsiahle debaty...naco... Suzen povedala vsetko aj za mna a isto ste na jej strane, takze zbytocne keci sem pisat nebudem...
O.k. ospravedlnujem sa ti :o))

Prajem Vám pekný deň a veľa síl do chudnutia.

suzen_

nic som z teba neurobila

napisala som co sa vcera stalo!!!

mas tu inu temu nie ,,moju,, tak kludne mozes pisat..

ja odchadzam..majte sa!

suzen_

bambu
skus si ho dat len raz za cas a ked tak skus si kupit to bile a dat do toho nejake ovocie a rozmixuj to mixerom..hm?urcite to je ovela zdravsie ako to ochutene co je urcite plne cukru a nezdravosti

bambulos

neviem suzen ci to nebude tym acidkom ale naozaj minule som si ho davala casto teraz som ho uz asi tyzden nepila vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis