Strach z vysetrenia 2

romana21

laurincika a tebe nenapadlo ze ju mohol aj niekto znasilnit a preto uz nieje panna? Asi nie vsak?ty rozmyslas iba ako komu ublizit.
Nazyvat niekoho kurvou a pobehlicou,zavsivavenou,to je to prave orechove pre teba,to je tvoj slovnik taky obmedzeny ako tvoj mozog.
Fuj je mi z teba na grcanie.
Idem grcat!

brieta

no laurincika zato ty budes zrejme majsterka sveta vsak?Preco by mala byt pobehlica,preco prispievas do tejto temy ked ju iba urazas.Ani raz si jej neporadila.Asi sa ti tu dobre liecia komplexy.
Magnuska nic sa neboj,naozaj sa nieje coho.Ani holit sa nemusis,lekarovi je to lauter fuk ci vysetruje oholenu vaginu alebo neoholenu,on nekontroluje chlpy ale to co je vovnutri.
Ked tam prides,povies ze je to tvoja prva prehliadka,sestrricka ti u nich hned zalozi kartu,das karticku poistenca.Bude sa ta pytat ci mas nejake problemy,ci boli v rodine nejake zavazne choroby,ci si prekonala operacie,tehotenstva a podobne.To sa pyta kazdeho to je ok.Potom ta posle k lekarovi,ten ti povie nech si odlozis veci,vyzlecies si dole aj gatky a pohodlne si lahnes na vysetrovaciu "kozu"Nohy si opries do takych kovovych stupiek,to aby sa ti lepsie lezalo a aby mal lekar dobry pristup a dobre sa mu vysetrovalo.Nieje to ziadna muciaren,ako to tu opisuju.Potom sa na teba pozrie,vaginu skontroluje najprv zvonka,ak si este panna vysetri ta cez konecnik,urcite ti nebude nic nasilu roztahovat kliestami ani ziadnym kovacskym naradim,Vsetko su to gynekologycke nastroje.Potom ta este moze vysetrit pohmatom,jeden prst vsunie jemne dnu,a rukou pohmatava vonkajsiu cast brucha.Da sa to vsetko vydrzat,len sa musis uvolnit.Netrva to dlho,neboj.Pripadne ti moze zobrat vyter na vysetrenie vnutorneho prostredia posvy,ci nemas nejaky zapal,kvasinkovu infekciu a pod.To sa robi takou tenkou vatoovou tycinkou,iba ti tam trosku posmatra,neboli to.Prsia vysetruje rukou,tiez jemne chodi po okoli prsnika a pazuchy,je to nebolestive a nemas sa za co hanbit je to jeho praca a tvoje zdravie.
Nikto sa ti nebude smiat,ani na teba kricat,ani ti ublizovat.Ublizovat ti mozu akurat ludia na tomto fore svojimi nezmyselnymi prispevkami.Zelam ti vela stastia a pohody pri prvom gyn,vysetreni a ozvi sa ako si dopadla.Drzim palceky. :-))))))

wero

ahoj laurincika,
mas otrasne nazory!zjavne mas frajera vyraskoveho pubertaka,ktoremu sa akoze pacia vyholene susky,lebo to videl na internete a mysli si,ze je to vseobecny vkus.ochlpenie neznamena automaticky vsi!a 13ky nemusia automaticky vsetky menstruovat.to je invidualne.ked nevies pomoct,tak nezatazuj to dievca svojimi komplexami.mala by si viac citat ako kecat...

lujrecia

Som rada, ze je tu taka tema aj ja sa bojim ist ku gynekologovi. este som tam nikdy nebola abojim sa, co to bude. ako to bude prebiehat. neviem si predstavit, ze sa mi ma v pisule niekto hrabat ved je to hrozne.

daninka

magnuska ja ked som bola u gynekologa tak som jeho prsty este tri dni citila v sebe.. A je lepsie ak si vyholena, keby ti chcel robit ultrazvuk cez brusnu stenu a budes sa menej hanbit. ako ked na neho vyvalis nejaky porast. a poriadne sa poumyvaj tam dolu, a ked pojdes na kozu predtym si vyutieraj susulku navlhcenymi utierami. a poriadne a ked pojdes musis byt vycikna a a vykakana. a prsia predkopkadam este asi nemas.

klarika

aj ja mam strach z vysetrenia, ale nie pretoze by som sa hanbila, len mam strach, co mi moze zistit lekar. a vobec si nemyslim, ze ak sa niekto hanbim ist k doktorovi je to preto ze si zena o sebe mysli, ze je majsterka sveta. a neviem ako ste mohli zdeptat do 13 rocne dievca vy si neuvedomujete, ze je v podstate dieta??

kuzio

Nechapem ako moze mat niekto strach z vysetrenia? Nerozumiem v com spociva ten strach? Velakrat citame ako maju zeny problemy a nepojdu k lekarovi a ja nerozumiem preco,ved je to lekar ako kazdy iny. Bojis sa vysetrenia? Alebo sa ho hanbis? Je mi to divne. Prevysuje to ramec mojho chapania.

gianna

Baby prestante magnusku stresovat, ved je uplne normalne ak ma zena tam dole prirodzene ochlpenie a toboz trinastrocne dievca.A vobec to neznamena, ze je nedodrziava hygienu. Magnuska, bud pokojna a ak chces, kludne napis mail.