NECHUDNIME.SCHUDNIME!!!

stitnazlaza

ahojte, pridavam sa k vám, žiadne drastické diéty ma už nebavia, ale skor zdravá výživa a pravidelná strava patkrát denne :)))) takze hor sa do toho. zatial ranajky vyzeraju takto: 5PL ovsených výberových vločiek, jeden banán, dva deci mlika a plus psyllium za lyžičku :))

moniqa87

inak ma este napadlo, ked tak huzevnato cvicis... vies predpokladam, ze svalovina je tazsia ako tuk a teda sa moze stat, ze aj ked sa tuku zbavis, ale naberies svalovinu, ze tu vahu proste nedosiahnes vdaka cviceniu.... tak sa nevaz, ale hlavne meraj obvod pasa a tak, aby si to mala pod kontrolou

stallone

ja som s tym posilnovanim este velmi nezacala...ale uz zacnem...budu lepsie vysledky ked budeme kombinovat aerobne cvicenie spolu s posilnovanim....

stallone

tak malo to neni:)
ja mam vacsinou rychlost od tych 33-36km/hod...nikdy neklesnem pod 30(a tu rychlost dodrziavam pocas celej doby)a potom posledny kilometer pomaly idem nizsie na tu 30...aby telo nemalo sok ked zrazu z takej rychlosti seknem..

stacarka

ved to myslim, ze tiez som nieco take citala.. uvidime :) uz sa na to tesim.. a posilnovat brusne svaly mam najradsej zo vsetkych ostatnych svalov.. neviem preco.. :-))

stallone

trosku snad ano:)ked pridas par minutiek brusakov:)..teda nejsom ziadny odbornik, ale sa mi zda ze som niekde citala ze chudnes bicyklovanim aj z bruska:)sak uvidime za mesiac-dva:)

stacarka

hm, stallone vdaka :) mozem sa este spytat na tvoju rychlost? :) ja tak 37-42km/hod.. neviem.. je to malo/vela? vo povies?

stallone

stacarka :)
nuz..musis si najst sama nejaky sposob..jasom na zaciatku tiez vydrzala len do 20 minut...ale vzhladom na to ze mam sportovo zalozeneho tatka:)
vdaka ktoremu som sa v lete zamilovala do bicyklovania(a to sme-neprehanam! urobili za necele tri hodky spolu aj s prestavkami)musim sa dostat do leta do kondicky:)

ja si najdem nejaky dobry filmik napriklad si pustim silvestera stallona:)a makaaam...nieco take pri ktorom makas..ziadne romanticke...:)
ale aj pri takom sa v pohode da...vyskusaj...treba si postupne pridavat kazdy krat par minut navyse...a mozno sa ti podari vydrzat aj vyse hodku:)
drzim palce:)

staracka

ozaj stallone.. mame podobne parametre.. akurat, ze ja mam 166cm a 60kg.. takze skoro podobne.. myslis ze tym bicyklom nam zide dole aj tuk z bruska? :)

stallone

moniqa87
ide o zdrave chudnutie...jem normalne...5 krat denne..bielkoviny zelenina ovocie...vsetko....nechcem rychlu stratu hmotnosti..radsej pomaly ale natrvalo...ide mi o schudnutie zo stehien a vybudovanie svalstva na brusku:)
nejsom ziadna vychrtlina-a ani sa o to nesnazim:)
mojim cielom je pekne pevne telo...