Porazka v 25-tich

vevericka

vymenovane enzymy sa nachdzaju v pripravku wobenzym..len je dost cenovo narocny ..mozno existuju aj lacnejsie varianty..

RNG

nuz na zriedenie krvi a regeneraciu mozgu treba brat rybacie oleje(6-10 gramov denne)
lecitin, lyzicu 2 krat tyzdenne a na znizenu tvorbu krvnych zrazenin rozne proteoliticke (bielkovinne) enzymi, ktore znizuju lepkavost krvnych platniciek
Od Pancreatinu,Bromelainu a Papainu az po extra ucinne, dokonca velmi silne aktivne aj na rozpustenie krvnych zrazenin nattokinazu a serrapeptazu.

tatl

Primarnou pricinou bola antikoncepcia a fajcenie,dalej chronicky zapal ladvin. V ten vecer som bola na party a vypila dost alkoholu,zobrala som aj pervitin,podotykam ze nie som zavisla, pretoze jedine o co sa lekari starali bolo dostat ma na protidrogove. Viac neviem,rano som sa neprebrala, zlyhalo mi srdce,klinicky som bola mrtva. Prvy tyzden si tiez velmi nepamatam. Po pol roku som na tom lepsie ako ktokolvek ocakaval,jedine co mi este chyba je pravy zorny uhol na pravom oku,ale to sa tiez pomaly zlepsuje. Kombinujem normalnu medicinu s alternativnou a vysledky su ohromujuce.

polinkaa

moja..a koľko máš rokov?? len 25?? to ti nepovedali lekári, prečo si to dostala?? vždy sa vravelo, že pokiaľ ženy majú menštruáciu sú chránené..ale není to tak!!!!! to ti prišlo z ničoho nič zle?? alebo čo tomu predchádzalo??? mala si aj predtým nejaké problémy so srdiečkom??? a berieš teraz nejaké lieky?????? aký si mala tlak??? ako sa ti to stalo???? bolo ti pritom nejak zle??