aky deodorant proti poteniu pouzivate?

ln

prosim pomozte mi!chcela som sa zbavit antip. s aluminium,tak som pouzivala len dezodorant(bez aluminia...)ale ja sa hrozne potim aj cez zimu,ja som sa sice necitila,ale ked som nemala antipersirant,len dezodorant,tak som vraj tak smrdela,ze v skole ma roznasali V ZBOROVNI!teraz mam Fa rice dry-antiperspirant s aluminium ale NECITIT MAaj sa potim o nieco menej...ale vadi mi,ze obsahuje aluminium a je testovany na zvieratkach.rada by som vyskusala napr.alverde deo gulockovy s nechtikom(cize bez hlinika)ale bojim sa,ze mi to nezaberie a opat budem zapachat!nie je neaky antiperspirant s prirodnej kozmetiky,ktory zaberie aj v mojom pripade?(este som zabudla dodat,ze mam problemy so stitnou zlazou)

meForMe

Achojte,vacsinou pouzivam Adidas,modry alebo oranzovy..ale v chladnych dnoch ziadny, nespotim sa skoro vobec a kazdy den sa sprchujem,takze ziadny pach nieje citit..aj partner mi to hovori,takze niesom ten pripad ze by som vlastny smrad necitila:)ako podaktori:))

mariaj

WWWWW,ja pouzivam Balsam Deo -kozmetika SEBA MED.Je tam napisane Ohne Aluminiumsalze.Takze bez hlinikovych soli.Este je to pH 5,5.Takze ok.Je to take tuhsie mliecko.Nepozorujem flaky.Vonia prijemne-jemne.Kupila som ho v lekarni.Stal okolo 120 slovenskych.

spotena

Driclor.Je suuuperrrrr.Uz roky som si nevedela dat rady s nadmernym potenim.Uplne mi to ubijalo moje sebavedomie.Tie mapy pod pazuchami ci bolo leto,ci zima.Najhorsie to bolo v zime,ked som vobec nemala pricinu byt spotena.No horor.Asi pred tyzdnom som si KONECNE kupila Driclor a cuduj sa svete.Od toho dna sa vobec nepotim.Dufam, ze to tak ostane stale.Kupila som si ho minuly pondelok v lekarni za 170 Sk.

gretka

tak ja pouzivam adidas Intensive (orandzovy) a perfektne potlaca potenie, krasne vonia a je prakticky - akurat do kabelky :)