podvadza ma?

Príspevok v téme: podvadza ma?
espreso

ahojte. rada by som vedela vas nazor. mam priatela asi 3 roky, ja mam teraz 24, on je o 2 roky starsi, planujeme stavat dom, raz sa zobrat. No stala sa jedna a vec, a to ze v poslednej dobe zacal chodit na tu uzasnu stranku "pokec" a povedal mi, ze si tam pise s kamosmi a tak. No ja som tam raz mala taky nick a nedavno som mu z neho napisala a chytil sa v podstate okamzite. tej osobee hovori vsetkymi prezyvkami ako aj mne, je z nej uplne uneseny, poslala som mu aj nejake fotky co som si z netu stiahla, povedal jej ze je slobodny, ze dom planuje stavat ale sam, mna tam vobec nijako nespomina, chce sa s nou co najskor stretnut, to chcem aj spravit aby si dohodli nejake rande a nech caka. ja chapem, ze len nejake pisanie a odreagovanie sa mozno aj pisanim si s niekym cudzim, mozno nejaky flirtik k tomu, ze to neni zle, ale on to tam az moc prehana. co si o tom myslite?

micurka

inak, eleonora má pravdu ... ja tam osobne chodím len kvôli kamoške ale akonáhle mi niekto napíše ... už aj zatváram okienko ... nemám dôvod sa s niekým zoznamovať... mám predsa toho svojho...

micurka

Ahojte. Čítala som príspevok espresa a musím konštatovať, že to je to najhoršie, ked nieko upodozrieva toho druhého a už mu neverí ... je také porekadlo či čo, že "pravá láska ťa neskúša" ... no je v tom niečo. Ja ked niekoho milujem, tak mu dôverujem. A stačí ak ho raz začnem upodozrievať a môže to tak zmeniť moje chovanie voči tomu partnerovi, že nakoniec ja sama ho donútim aby ma podviedol... aby sa to tak stalo, lebo tak budem posadnutá, a kedže mu neverím, dovtedy budem nervózna, kým si to nedokážem, že naozaj ma podvázdal... Akurát som v podobnej situácii, len ja upodozriem tojo môjho, že má niečo s mojou kamoškou. je to blbý pocit, musím povedať a najhoršie je, že už sa mi o tom aj sníva... Budem sa snažiť myslieť trošku viac na seba... a zdvyhnúť svoje sebavedomie... bude to asi len tým... musím dokázať aj sebe, že ked som ho raz pred pár rokmi vedela zaujať, pôjde to ešte raz ... Aj tebe vela šťastia espreso.

aja24

espreso, teda ja som to tiez citala a cakala ako to dopadne. dnes som si to precitala. gratulujem, fakt ako z filmu. nech vam to vyde. :))) tesiiiiim sa.

espreso

neveriaca, urcite preto by som pisala z ktoreho som mesta a pod. kludne sa zajtra s tebou stretnem a porozpravam sa o tom osobne, moze prist aj priatel. popravde ti nemam co dokazovat a vysvetlovat, kazdy si moze zobrat z toho nazor aky chce. ale urcite by som si nevymyslala TN plavaren, nemocnicu a pod, aspon by som nemenovala, nemyslis? ale naco to tu vobec vypisujem, kaslem na teba...

neveriaca

sorry, ale neverím ani slovu , čo dievča napísalo....mám pocit, že si z nás všetkých robí dobrú srandu.....asi nemá dievča (alebo chlapec) čo robiť, tak fabuluje

espreso

ahoj uleeses, moc dakujem za prispevok, prave preto ked viem ako sa mame radi, tak to vsetko predtym bolo velmi tazke, lebo vsetko svedcilo proti nemu, no mne sa to nechcelo verit. uz som videla jasny koniec, v takyto som vobec nedufala, ale som stastna. tiez ti prajem aby si mala pri sebe taku skvelu polovicku, teda ak si ju este nenasla.

uleeses

teda espreso, citala som to do zaciatku do konca, ani som nepreskakovala stranky aby som udrzala to napatie, jeden po druhom : ) vidis ake je datum ked pisem...
Teda, klobuk dole pred tvojim drahym. Fakt ta na tolko miluje, ze ani nespochybnil, ze si ho podozrievala, ze mu neveris. Teraz si naozaj mozes povedat, ze mu na 110% mozes verit!
To sa tak casto nevidi v dnesnom svete.... fakt, asi 1 z 30 gratulujem. Urcite vas caka pekna naplnena buducnost....until THE END

huhu

jeeejda aky zlaty ;)pfuuu len ti moja nabuduce nepi radsej a alkohol daleko od teba hej ?!
aby vam to vydrzalo co najdlhsie!!

ShaulaThalit

fuha, teraz som si precitala tvoj dlhocizny prispevok...zvlastne, aka kruta nahoda... ale ok. tak sa lubte, ale aj tak si daj pozor