Test kozmetiky

Lucinka33

Tak som rada, ze mam najlepsiu :) Napisala som do Lionu, odpisal mi taky ochotny pan a doviezol mi ju do vybranej drogerie spolu s ostatnym tovarom pre tu drogeriu, takze dovoz bol zdarma :) Ked ti ta maska vyhovuje, tak ju pouzivaj.

Mimi323

Mala som kokosovú, tá nebola dobrá, aj moja kaderníčka ma pred ňou varovala, ale chcela som vyskúšať :)
Mala som aj bylinnú, tá bola taká normálna, tá ovocná je lepšia.
Ja ju používam, zatiaľ som lepšiu nenašla, a keď vravíš, že tie silikony sú v pohode, tak ju budem používať.

Lucinka33

Este som ju neskusala, zajtra vyskusam. Aj mne sa velmi paci ta vona. A ty ju este pouzivas ci nechces kvoli tym silikonom? Ale ako som uz napisala, tak by mali byt zmyvatelne, cize nic skodlive.

Mimi323

Aj ja som našla len dva silikony, bližšie som to neskúmala, v porovnaní s ostatnými produktami na vlasy to bolo ešte v pohode.
A skúšala si tú masku? Ako?
Ja mám tiež najradšej ovocnú, dobre vonia.

Lucinka33

Mimi, pozerala som na zlozenie Genery a podla tejto stranky dlouhevlasy.cz som nasla len dva silikony a to Amodimethicone a Trideceth-12 a tie su vymyvatelne vo vode, tak by nemali byt nebezpecne. Ostatne silikony nemozem najst v zlozeni, mam v tom kusok chaos :)

Lucinka33

Aj ja mam sampon Alverde, umyla som si s nim raz vlasy a vyzera byt dobry, tiez super vonia. A nema ani Sodium Laureth Sulfate, co je horsie ako silikony si myslim.

Mimi323

Hej pozerala som na tie Alverde, šampon som si kupila. Ale Genera nemá veľa silikonov ako obyčajné šampony.

Lucinka33

Hej, ma silikony, ale aj tie mozu byt prospesne, vlasy sa viac lesknu a su viac uhladene. No ked sa dlho pouzivaju, zatazuju vlasy, zmatnuju a vlas moze nakoniec aj vypadnut. Ale neviem, co je na tom pravdy ci su az take skodlive. Alverde sampony a balzamy a tiez tie Rellee z DM nemaju silikony.

Mimi323

No tak skúšaj, ale zistila som, že asi má v sebe silikóny. Tak neviem. Mne má dôjsť maska od Natural Hair, tak som zvedavá.