Imunita, imunita, imunita.....

erich360

Citruska a ako dlho si ho brala alebo beries a v akej davke? ja som nasiel nahrado wobenzymu ale do toho nechcem ist , neverim tomu tak chcem skusit wobenzym ale neviem to davkovanie ma odradza je to dost velke mnozstvo tabliet

wienetta

Ďakujem RNG za odpoveď. Zdalo sa mi to fajn, podľa toho čo som si prečítala ohladom tvojich odporučani na imunitu.
Chcem Ťa poprosiť ešte o názor alebo vedomosť z nejakých odborných kruhov. Je správne takto podporovať imunitu u detí alebo aj všeobecne? Nezlenivie potom ozganizmus, myslím tak, že keď sa doplnky vysadia nebude sa organizmus tak dobre vedieť brániť? Nebráni taketo podporovanie doplnkami v čase zdravia prirodzenému vývinu imunity u detí? Ďakujem za odpoveď!

citruska

Ja moc nie som na farmaceuticke produkty a skor davam prednost prirode ale moj partner je presny opak a uz pred mesiacom si nasadil wobenzym ked ze pracuje vonku a zacalo sa ochladzovat tak si ho nasadil aby neochorel a zatial musim zaklopat sa drzi no zase ja som prechladla a tak sa pokusam liecim zazvorovým cajom ale uz rozmyslam aj ja nad wobezymom lebo takto skoncim PN a asi aj bez prace co by bolo dost na ...

house

Berte si priklad z Romov = minimalna hygiena,behaju po snehu bosi, jedia z kontajnerov a ziskate imunitu.Samozrejme som to prehnal , tak nejako to funguje,organizmus musi vzdy bojovat s niecim,ak nema imunitny system s cim bojovat zacne bojovat s vlastnym organizmom.Na tom si zakladaju anlicky odbornici na imunitu.Ti co tam ziju Vam povedia, ze ATB Vam lekar neda len tak,musite mat teplotu aspon 39 .
Doslova musite prosit o lieky. No a takymto sposobom sa tvori ta stratena imunita...U nas to este nefunguje a preco, lebo kazdy lekar sa boji uradu pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou a napise kazdemu o co si poziada.

Wienetta

Prosím RNGo názor na tento prípravok www.suncity.sk
Chcela by som ho teraz na jesen a zimu dávat1/2tablety, dcére 4 roky preventivne na posilnenie imunity. Davam jej aj vitaminy a probiotika, tak by som dala aj toto na striedačku, jeden den vitamin jeden toto. Dakujem za odpoved!