Častá masturbácia

Príspevok v téme: Častá masturbácia
ngasdkjgh

Cavte mam 17 a uz od 14,5 priemerne 1-2x za den masturbujem a stale musim. Ked nemasturbujem 2-3 dni ma chyta az stres , ci depka, nervozita. Chcel by som sa opitac či ta neprehanam, Ci je to zrave a ci si tym neak neposkodzujem. Mam uz aj nocne mori, ze ked dovrsim 30 sa mi nepostavy. Pls poradte mi a len seriozne odpovede. Dakujem.

ildartth

Sex zoznamka - hespac.com za tie 2 mesiace som si pisal s hromadou bab a stretol sa asi s 5 alebo 6. nehovorim ze to boli vsetko top modelky, jedna bola co sa vzhladu tyka dost velke sklamanie. ostatne v pohode.

Valentin

Som epileptik od 19 rokov dlhodobo bez záchvatov slobodný bez priateľky. V noci a cez den stále mávam erekcie,ktoré suvisia častou masturbáciou.Pre epileptika je doležitý spánok stoperenie penisu mi narušoval spánok sexulog mi dopuručoval sex alebo masturbáciu.Masturbovať som začal od 15 rokov 1 krát do tyždna do 54 rokov.Ked som mal 30 rokov som prekonal nádor semeniky som vyliečený.Na preventívke na urologií mi zistily zvedčenu prostatu hyperplaziu prostaty a dopuručili mi šetrenie prostaty.V puberťe otec mna neupozornil na prirodzenu poluciu
a závislosť na masturbácií.Ked som si uvedomil závislosť na masturbácií začal duchovný boj oslobodzovania otroctva hriechu masturbácie.Cím je závislosť silnejšia o to je ťažšie uzdravenie,ale aká koľvek snaha je doležitá pre Božie Milosrdenstvo hriechu masturbácie.Moje pady a stavania,ktoré posilnujem modlidbami Svatého Ruženca atd ...,ktoré su učiné,