Dermacol-vase oblubene vyrobky a vyrobky ktore nemusite

Príspevok v téme: Dermacol-vase oblubene vyrobky a vyrobky ktore nemusite
kape

cawko baby!pouzivate Dermacol???Co vas prekvapilo a co vas sklamalo?

Taakze mna prekvapili spirali,make-up 24H a takmer cela dekorativka!
Dobre su aj veci na plet-cajovnikovy rad na akne.

Co ma sklamalo bol ten make-up na akne s cajovnikom,napriek tomu,ze ta cistiaca sada podla super,ten make-up uz nie!

A napriek tomu,ze TAKMER vsetky spiraly mi sadli,nasla sa aj vynimka-elite lashes taka ruzova,na dlzku,predlzuje celkom dobre,ale rychlo vysycha a kefka je taka divna...

Ale aj napriek tomu mam dermacol najradsej so vsetkych znaciek,je lacna a pritom tak kvalitna,dekorativka sa moze rovnat Max Factoru!!!Dokonca v minulosti predal dermacol max factoru patenty na neake make-upy!!!

Chcela by som vyskusat este make-up easy matt-zmatnujuci s pudrom skusali ste?
A este ci niekto neskusal hydratacny krem na tvar s efektom jemneho opalenia
///////
Dakujem,za odpovede:)

dermacoll

a co hovorite na ich kremy?predovsetkym myslim tie na "chudnutie" a na celulitidu. minule som dostala totizto nejaky zlavovy kupon na celu ich sadu fakt len za par korun, tak som kupila zostihlujuci gel na brusko, boky a zadok, sprchovy zostilujuci gel, gel proti celulitide, a potom na rychlejsie opalenie so zostihlujucim efektom. a este by ma zujimal vas nazor na krem pearl elixir.

Katy22

Holky.. prosim was. kde kúpim drogeriu značky DERMACOL ???.. už som to hladala aj v drogeriach v Žiline a nikde som to nenašla :( ak wiete tak mi prosiim was poradte.. dakujem :)

dancaBB

ma niektora skusenosti s tym tonovacim kremom 2v 1???alebo s tym mineralnym zmatnujucim.... napiste ak mate, a ak viete aj cenu, budem rada:D

lienka48

ten fixacný puder sa pouziva ppo naneseni make-upu,je to presne ten ,čo pises.Len hlavne je aby si si zvolila ten spravny odtien a pri pouziti ho jemne vklepavala stetcom,nie tou labutienkou co je k nemu.a idealne je ak si das potom aj licka aby sa ti rozziarila tvar

bella1988

fixacny puder? myslis ten taky vo velkom baleni co ma 20g ? stoji dakych 300sk tusim. Dermacol fixing powder? a je fakt dobry? lebo aj ja som rozmyslala ze si kupim puder moj prvy v zivote a pacili sa mi celkom tie od dermacolu len sa neviem rozhodnut ktory, lebo ja vobec puder som doteraz nemala. poradte ktory je dobry :)

lienka48

ahojte,ja používam fixačný púder a musím povedať,že je asi fakt dobrý,pretože odkedy ho používam,tak mi každý vraví,že mám lepšiu pleť,čo ma teší,keďže mám problematickú pleť.teraz idem vyskúšať krém proti žilkám na nohách,tak som zvedavá

dancaBB

skusal niekto DERMACORRECT CLINICAL MAKE-UP
?zaujimalo by ma hlavne ci mal niekto ten zeleny, ktory zakryva zacervenanie pokozky..ale budem rada ked sa ozve hocikto kto mal aj iny odtien...dakujem pekne