Dermacol-vase oblubene vyrobky a vyrobky ktore nemusite

Príspevok v téme: Dermacol-vase oblubene vyrobky a vyrobky ktore nemusite
kape

cawko baby!pouzivate Dermacol???Co vas prekvapilo a co vas sklamalo?

Taakze mna prekvapili spirali,make-up 24H a takmer cela dekorativka!
Dobre su aj veci na plet-cajovnikovy rad na akne.

Co ma sklamalo bol ten make-up na akne s cajovnikom,napriek tomu,ze ta cistiaca sada podla super,ten make-up uz nie!

A napriek tomu,ze TAKMER vsetky spiraly mi sadli,nasla sa aj vynimka-elite lashes taka ruzova,na dlzku,predlzuje celkom dobre,ale rychlo vysycha a kefka je taka divna...

Ale aj napriek tomu mam dermacol najradsej so vsetkych znaciek,je lacna a pritom tak kvalitna,dekorativka sa moze rovnat Max Factoru!!!Dokonca v minulosti predal dermacol max factoru patenty na neake make-upy!!!

Chcela by som vyskusat este make-up easy matt-zmatnujuci s pudrom skusali ste?
A este ci niekto neskusal hydratacny krem na tvar s efektom jemneho opalenia
///////
Dakujem,za odpovede:)

Lucinka33

kape, dakujem. Ja mam teraz tiez 2000 Calorie od MF a som s nou celkom spokojna, drzi vytocenie. Tak keby Magnum tiez drzala, bolo by to super za tu cenu. Tie balicky po 5 eur som videla, minule ich este mali.

kape

lucinka33:mala som uz aj 2000 calories-MF aj magnum a myslim,ze su take podobne skoro rovnake,s tym vytocenim ti poradit neviem,pretoze vtedy ked som mala magnum,som este nepozivala kliestiky,pouzivam ich len od vianoc

kape

dassenka:tento penovy som este neskusala,ale prezerala som si obal a neak ma nenadchol,tak maly,neprakticky obal...ani neuvadzaju kolko je ho v ml,iba ze ma 15g,nemusi byt zly,ale podla mna ma dermacol aj o vela lepsie make-upy ako tento...
a aku mas vlastne plet?

Lucinka33

Prosim vas, ta Magnum eyes je dobra spirala? Zaujima ma ci niektora pouzivate kliestiky na mihalnice a ci to potom drzi vytocenie. A nelepi? Dakujem

kape

fialka_4:magnum eyes stoji cca 7 €,zalezi podla toho kde kupujes...inak skus sa pozriet v 101,maju tam este dopredaj vian.balickov a v jednom je magnum eyes+odlicovac a je to zlacnene na polovicu takze to vide na neakych 5€!!!!V dm to u nas tiez este maju,ibaze tam to nemaju na polovicu,cize tam to stoji asi 10€ ale aj tak sa to oplati,kedze je tam aj ten odlicovac-je na citlive oci,tusim ze s olivami

kape

barbie:ten cover je dost husty,taky hutny..preto staci vytlacit len trosicku,postaci to na celu tvar,ak si toho nenakydas tak v pohode,co sa tyka krytia tak 1*,ja ho sice este nemam,ale skusala som tester,uz viac krat na celu tvar,ak mas peknu zdravu plet tak mam pocit,ze ti staci aj taky obycajny NATRURAL WAY od dermacolu,ale ak mas mas akne,neake jazvicky a tak...tak ti cover vrelo odporucam!

dassenka

Vyskusali ste ten penovy make up od Dermacolu?Aky je?Treba po nom aj puder dat nakoniec na tvar?A cislo ake je dobre na stredne tmavu plet?

no name

barbie, ja ho používam, ale miešam si ho s iným, slabšie kryjúcim mejkapom.
Stačí ho fakt veľmi (!!) málo, lebo inak ho je na pleti vidieť. Ja si ho z tej tuby vberám tyčinkou do uší:D, a fakt len trošilinku. Veľmi silno kryje:)