Bolest pri močení a krv v moči

DENISA

DOBRY DEN PROSIM VAS O RADA.MAM 5ROCNU DCERKU KTORU BOLIEVA KED IDE CIKAT A DNES RANO SOM ODNIESLA MOC K NASEJ DR.VYSETRILA JEJ JU A POVEDALA ZE MA KRV V MOCI,ALE DALA NAM LEN FRAMIKOIOVU MASTICKU.JE TO PODLA VAS NORMALNE?DAKUJE ZA VASU ODPOVED :)

pires23

Ahojte,

prosím Vás, otec bol po preventívnej prehliadke a nálezu krvi v moči odoslaný k urologovi a ten povedal že musí ísť na operáciu, s tým že bol ešte na cystoskopii pre hemturiu .... pritom nemal žiadne bolesti... Nález bol - na ľavej stene vedľa trigona v oblasti ľ. ústia pomerne veľký malinovitý tumor cca 2x2cm, povrch povlečený žltými cárikmi, ústia nevidim..
USG: obličky bilat. bez dilat. KPS a lozisk. v mechúri na bočnej stene vľavo intraluminálne vyklenutie
DG.: C67.2 bočná stena močového mechúra
Môžete mi niekto vysvetliť čo mu je a či je to rakovina????

Ďakujem.

AE

Dobrý deň, asi pred 4 dňami, som sa večer zobudila nato, že pri močení ma to bolí, ale nie počas celého močenie, len pri posledných kvapkách, krv v moči nemám, moč nemám nejko zvláštny, bola som aj u gynekológa, dokonca aj na sone a nič nevidel, žiaden zápal nemám, no aj napriek tomu ma to dosť boli, ba dokonca až páli.....pravidelne trikrát do dňa pijem urologický čaj, aj vitamíny z prášku, kúpila som si už aj urinal akut forte, aj urinal akut hot drink, no zatiaľ zmenu nepociťujem....nemala by som ísť aj k obvodnému lekárovi, aby mi predpísal antibiotiká, alebo počkať, kým mi tabletky urinal akut forte nezačnú účinkovať..............podľa mňa som sa len prechladila, pretože som sa kúpala v zimnej vode a ešte som potom zostala v tých mokrých plavkách až do večera, som aj dosť náchylná na ženské choroby.....možno som len nachladená a prejde to...................Vopred ďakujem za odpoveď
S pozdravom

rada

ano mas zapal mocovych ciest, ak je to take vaznejsie, chod k lekarovi, daju ti antibiotika. Treba sa teplo obliekat, vela vela vela urologickeho caju pit a tiez tekutin. Je to bolest, mala som to raz a uz nikdy viac. Opatrne na krize a vobec celkom si treba davat, nesedavat na studenom...atd. Preslo ma to po 2-3 dnoch, niekedy aj v ten den sa ulavi, ak to nemas az v takom bolestivom stadiu

evqaaa1sk

prosim, poradte mi ci to moze byt zapal mocoveho mechura, ked zrazu mi treba hrozne vela krat na wc. nemozem ani spat aj ked uz skoro na oci nevidim a pri moceni mam krv v moci. ked mocim hrozne to boli aj ked len par kvapiek... da sa to vyliecit aj bez antibiotik?? pretoze som v zahranici.

evqaaa1sk

prosim, poradte mi ci to moze byt zapal mocoveho mechura, ked zrazu mi treba hrozne vela krat na wc. nemozem ani spat aj ked uz skoro na oci nevidim a pri moceni mam krv v moci. ked mocim hrozne to boli aj ked len par kvapiek... da sa to vyliecit aj bez antibiotik?? pretoze som v zahranici.

house

Pri zapale mocoveho mechura byva bolest pod pupkom pravda moze byt aj v popisanom mieste medzi semennikmi a zadkom je to zapal mocovej rury.Je potrebne to preliecit Ospexin, ciplox

uzjetovriti

nie zrnka piesku som vobec nemal nic take a ta bolest je priblizne v oblasti kde su medzi semennikmi a konečnikom...vypil som uz asi liter urologickeho caju a velmi vela inych tekutin a bolest je mensia a krv uz ziadna tak neviem

biochemik

Jednou z moznosti su aj mocove kamene.Nesledoval si v moci akoby zrnka piesku?A tu bolest trocha pribliz.V krizovej oblasti alebo v mocovej rure?Odporucam urobit vysetrenie mocoveho sedimentu.