z nimfomanky frigida vazny problem

Príspevok v téme: z nimfomanky frigida vazny problem
barbienka

ahojte, troska som prehnala ten nazov, ale mam vazne problem, sex som milovala a vzdy si ho uzivala. dokonca mavam aj mokre orgazmi teda ak ho mam orgazmus.

no teraz my sex vobec nechyba, ani na neho nemam chut, priatel sa musi velmi snazit aby vobec nieco bolo, ale uz sa nenechavam velmi presviedcat, nechcem ho stale odmietat. ale aj tak vidi, ze ja z toho nic nemam. pred tym stacilo aby mi dal par bozkov na krk a uz som bola tak vlhka a vzrusena, ze som na neho skocila aj sama. teraz nic. nie som ani vzrusena a vlhka som nebola prirodzene ani nepamatam.chcem ale povedat, ze to nebude v tom, ze by sa medzi nami stratila nejaka vasen, pretoze ani masturbacia ma nebavi, pred tym sme mali sex kazdy den, a masturbacia bola u mna kazdodenna zalezitost pokial sme neboli spolu.

prestala som aj brat antikoncepciu, jemne sa to zlepsilo, teda niekedy mam na sex strasnu chut, ale akonahle zacneme tak mi to zacne byt dokonca az neprijemne... som nestastna, takto anonymne sa to rozprava lahko no sexuolog ma desi... myslite, ze je to nejake prechodne obdobie?

barbienka

limetka dakujem za podboru, myslis, ze tieto antisex ucinky antikoncepcie pretrvavaju dlhsie ako samotne uzivanie? lebo ja som ju vysadila pred dvomi mesiacmi. ak by to bolo z toho bola by som stastna, pretoze viem, ze by to tym padom preslo.

limetka335

no z hak to byť mohlo...
skúste si spraviť nejaký pekný večer, dajte si spoločný kúpeľ, masáž, sviečky, romantická atmosféra, daj si na seba niečo v čom budeš sama sebe pripadať sexi... nech sa priateľ snaží aby si si ten sex užila hlavne ty... možno si spomenieš na ten pocit aké je to krásne prežívať orgazmus a zase sa ti vráti na to chuť:) držím palce