Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kortizol

Príspevok v téme: Kortizol
cholup

zdravim...bola som na vysetreni stitnej zlazy,kde mi brali krv a moc a z vysledkov vyslo,ze mam hladinu kortizolu bazalne 970,0 nmol/1... pricom normalna hodnota je do 875.. poslali ma aj na USG nadobliciek,tam mi nic nenasli...moze byt takyto vysledok z dosledku toho,ze uzivam uz 5 rokov antikoncepciu cilest?...mam ju podla vas zmenit? a ktora je menej hormonalna ?dik za odpovede...

nellyy

All

chcem sa opýtať....
mala som veľmi zvýšené hodnoty kortizolu, urobili mi opakovaný odber krvi kde som užila pred odberom hormonálnu tabletku a moču, povedali, že výsledky su ok a koniec....je to v poriadku ???

akulina

Beriem Parlodel na zvyseny Prolaktin, ktory je teraz uz v norme vdaka liecbe. Dnes mi zistili, ze hladina Kortizolu je 1100 co je az 2x normalu. Co mam robit?

janulkaa

ahoj chcela bi som sa opytat na znizeni cpeptid 0.17 a na zviseni kortizol 704 ma ho moja cera a ma od mala zviseni cukor nic nebere nan ma ho len nad hranicou. vopred dakujem za odpoved

RNG

Hormonalne hladiny vzajomne suvisia a ked je jeden znizeny alebo "vykolajeny" ostatne su ovplyvnene a tym cely chod tela.
Mnohe zacinaju so znizenou cinnostou stitnej zlazy, comu sa da odpomoct doplnkom jodu,a to podla vyskumov uz z osemdesiatych rokov, davkami ovela vyssimi, nez stare tabulky dennych davok(ODD) z roku 1948, ktorych sa lekari dosial krcovite drzia, osporucaju.
O jod nas dnes obera zamorenie chlorom, flourom a bromao, ktore sa dnachadzaju vo vode, potravinach dokonca aj vo vzduchu a tie vytlacaju slabsi halogen, jod, takze ho treba dnes doplnovat v ovela vacsich davkach, nez to mylne urcene tabulky hovoria, kde jedina funkcia jodu bola mylne urcena na spotrebu stitnej zlazy.
Jod v tele potrebujeme nielen na hormony, ale hlavne na enzymi a napr spotreba u zien v prsiach moze byt az 100 nasobok toho, co je v stitnej zlaze.

eszterka

ani neviem či sa mám alebo nemám tešiť ,po 26 rokoch mi krv ukázala ,že mám zníženú hladinu kortizolu,musím dodať ,že tych 26 rokov trpím alopeciou /vypadávanie vlasov/,vždy všetko v norme ,alebo hraničné.tak teraz ma čaká odvzdanie zozbieraného moču za 24 hodín,odber krvi v ten dň 2x,má niekto skúsenosti či sa to nejak lieči ,nahradzuje? Ďakujem.

cholup

hladina kortizolu moze byt zvysena pri strese- aspon mne to tak povedali. dokonca som mala tak zle vysledky,ze som bola na usg nadobliciek,aby mi vylucili nador.neskor som bola na opakovane testy a vysledky boli dobre.doktorka mi povedala,ze s tym netreba nic robit,ale myslim si,ze by si to mala este navstivit odbornikov :).najlepsi su vraj v lubochni,tak skus :) aj ja sa tam chystam :) tak vela stasia a hlavne malo stresu :))

monikaaa5

v nemocnici mi zistili vysoku hladinu kortizolu. po testoch zasa nizsku hladinu uz som z toho totalne zufala neviem co bude dalej a ci sa daco bude s tym dat robit.nema niekto s tym skusenosti?

cholup

RNG vdaka, konecne viem,preco som pribrala aj ked jem len zeleninu...myslis,ze na ten kortizol by mi mali nasadit nejake lieky? vopred vdaka :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kortizol - Fórum - ZDRAVIE.sk