Bolesti brucha po zobudeni

pablo

U lekarov som to skusal.2-aja Gastroenterologovia ma liecili na Heliko-obaja uplne rovnako,mierna ulava sice nastala,ale po nejakych 4 mesiacoch sa to zas a opat pokasle.Najviac ma stve ze clovek uz 3-eti rok chodi do prace, nema ani 30 rokov a citi sa jak dochodca...z toho brucha ide taka slabost,ze az...idem skusit pozhanat zazvorovy caj

pablo

Zdravim vas...

Myslim,ze toto je skutocne hodnotne forum,...chcem aj ja poprosit o pomoc,radu...

Akonahle si lahnem spat a nahodou sa zobudim,alebo uz idem normalne vstat,dokonca ma to vacsinou zobudi...brucho od zaludka az po hrube crevo velmi neprijemne pobolieva,velmi hlasno skrka a trva minimalen 45 min kym sa to ako tak ustali(po nejakom caji,ranajkach)...vstavavam koli tou uplne zoslabnuty a v praci nevladzem stat na nohach...potom pocas dna musim min.kazde 4 hodiny nieco zjest,lebo inak mam tiez problemy...a je to rovnake ked spim menej (5 hod.) abo viac (9 hod),takisto je to rovnake ked sa pred spanim najem,alebo 4 hod.pred spankom nic nejem....Mam doslova taky pocit akoby cely traviaci system odmietal poslusnost.
Vdaka za kazdu radu