Ako sa zbavit celulitidy

Jankakabaluk

Ahoj,mne pomohlo piť viacej vody,viacej pohybu či doma nejaké cvičenie alebo beh + tieto gumové banky: enywey.com prajem skoré výsledky nech sa môžeš cítiť sama sebou :)

christine2

čo nejaky masažny pristroj? Niečo v štyle mala masažna gulička do ruky, aby si si večer mohla premasirovat problemove partie. Ja mam taky masažny strojček a je maly, každy večer - ked si spomeniem, tak si premasirujem problemove partie a som spokojna.

Glam

za mna najlepsie na celulitidu su kuzelne zabaly bodywraps.cz po tretej proscedure som mala o takmer 2 cm tensie stehna a jemnejsie jamky takze baby da sa jej zbavit a smaozrejme som upravila stravu a zacala som behavat

Saw

Určite poáha piť veľa vody, ale či to stačí na jej odstránenie neviem :/ mne pomáha 2,5 l denne spolu s kakaovym anticelulitidovym maslom zo zdravého nákupu k jej zmierneniu ale zatiaľ som sa jej nezbavila, ale viditeľne som ju zredukovala

dzigitka

ja mozem odporucit krem farmacell ktory mi odporucili v salone kde som chodila na take pristrojove masaze na cellku. aj ked som ho hladala na nete tak som ho nasla len v cechach a za dost drahsie takze dost nedostatkovy tovar asi ale o to vacsia spokojnost. Stoji 17e a pomer ucinok/cena je uplne super. Trochu stipe a nohy mam po nom cervene ako keby som sa spalila ale zabera. Tak odporucam davat si to vecer :D