90 dnovka od 2.03 prida sa niekto??

meduska

ahojte - vcera som sa nedostala k zemiakom vobec,rano porada-na nej veternik sme vyfasovali, zjedla som :(
Na obed pomelo -asi 1/4 a vecer som si ukradla 1 chleba vo vajicku . . . dnes mam cestovinu-zobla som aj z tej s tvarohom, uvidime zajtra rano na vahe . .

niqi

kiarusenka1:mi ani nehowor a kolko si tam pribrala,ja mam ist teraz ale welmi sa bojim ja som si myslela ze tam shcudnem

kiarusenka1

ahojte baby, tak ja som znova pribrala.. nemohla som to kvoli nemocnici drzat ... zacinam od znova ale neverim v to ... idem na liposukciu ...zajtra mam konzultaciu a este bud,tyzden

ajka36

Ahojte, na vahu som sa dnes nedostala,takze napatie stupa.Dnes som mala rybu so zeleninovym salatikom a rano somsi udusila 3 jablcka, ktore som jedla doobeda.Co sa tyka tych kolacikov na veceru, ja sa na nich zakazdym velmi tesim, som totiz na sladke a kedze je to dovolene, nelaka ma sladke v iny den.Uz som si na to zvykla a vzdy si planujem aky bude ten kolacik mnam.Takze zatial pa.

meduska

dnes som sa zasa pozabudla . . . vecer som robila krupicu-riedku kasu - lenze neodolala som-cize som mala bielkoviny-ale ta muka tam asi nemala byt . . :D

noya

Ahojte, baby, prosim Vas, neviete, aky by mal byt energeticky prijem na den pocas tejto diety? Lebo "striedme porcie" je dost siroky pojem :)
A povedzte, co jete v sacharidovy den na veceru? Mne sa ten predpisany zakusok zda byt blbost - na vecer (kebyze aspon na ranajky). Ved to urcite nespalim. Ja mam zly pocit, uz ked si davam cajove keksy.

ajka36

Ahojte,ja som tiez jedna z Vas.Zacala som s dietou 2.3.a neprerusila som ju.Hlasim sa kazdy utorok po vazeni, vzdy vecer.Dnes spravim vynimku, vcera po vodnom dni som si odmerala miery a skutocne ubytok v centimetroch nie je zanedbatelny.Pred tyzdnom som tu pisala svoje miery- merala som sa lebo som bola zvedava a vcera, po tyzdni ubudli dalsie centimetre.Vazit sa budem az vecer, vahu nemam doma, ale viem a sa tak aj citim, ze to ide dole...Co sa tyka diety tak som si na nu zvykla, ze sa tesim na kuchtenie-priprava jedla je pre mna ako ritual.Citim sa skvele aj fyzicky a niektore oblecenie je volnejsie.Som zvedava, co bude o mesiac.Este sa ozvem, zatial nech sa Vam dari.

meduska

ahojte - cudujem sa - vobec niesom hladná - po vcerajsom vodnom dni.
teraz rano si dam pol litra prevarenej vody s medom - snazim sa pit kazdé ráno, na obed vtákov spanielskych-zostali mi z nedele