Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

drzanie hlavicky

1eny1

nie všetky bábätka rovnako robia pokroky,to maš rôzne niektoré same sedia skôr,zas iné sa ešte nevedia posadiť, tak to môže byť aj s prvými krokmi,rozprávaním a pod. Nie vždy to ide, ako v knihách píšu. Nezúfaj, ja si myslím,že je to v poriadku. A takisto doktorka vidí ako dieťa rastie

ludka1

ja mam 4 mesacneho chlapceka na 3 mesiace si tiez este nedrzal poriadne hlavicku ale teraz si uz drzi. Babätko treba davat na brusko na par minut zo zaciatku menej potom zvysovat, tak si posilni krcne svalstvo a bude si drzat hlavicku.

:-:

Tak sa pytaj na dalsie vysetrenie,nech ti da detska lekarka vymenny listok a radsej chod s malym ku odbornikovi,nez by si mala nieco zanedbat.

<*))><

ona tomu dava este mesiac.. ale ja mam z toho zly pocit, aby to nebolo neskor zlozitejsie, preto sa pytam ci ma niekto podobny problem.. ci je to naozaj este ok

:-:

Ved predsa chodis s malym pravidelne na poradnu.Detska lekarka by ti mala poradit najlepsie a taktiez odporucit co dalej.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

drzanie hlavicky - Fórum - ZDRAVIE.sk